Каталог

Троянда Nozomi

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

Nozomi (нозом) Toru Ondera, 1968 Грунтопокривні троянди

Офіційно сорт відносять до плетистих  мініатюрних троянд, але Nozomi більш популярна як грунтопокривна троянда. Вона виведена в Японії і більшість сучасних грунтопокривних троянд походять від неї. Головною перевагою сорту є її немахрові квітки 2-3 см в діаметрі, які покривають весь компактний кущ. Вона дуже красива, з пагонами покритими китицями дрібних немахрових квіток ніжно-рожевого кольору, як у яблоні. Пелюстки перламутрово-рожеві, вузькі, зі зворотного боку більш темного кольору, з пучком золотих тичинок в центрі Сорт цвіте одноразово, але дуже рясно. Аромат легкий.

Кущ розлогий висотою 50-60 см шириною 150 см. Листя дуже дрібне, темне, блискуче, досить стійке до захворювань. Іноді з'являються дрібні червоні плоди.

Стійкість до хвороб хороша (++). Сорт досить зимостійкий для вирощування на півночі, але добре відчуває себе і в південних садах. Зимостійкість USDA: Шоста зона. (Http://www.herbs2000.com) Виносить півтінь.

Завдяки довгим паросткам Nozomi підходить для підвісних кошиків, посадки біля краю підпірної стінки або невисокою опори. Розу можна посадити в миксбордер. При щепленні на штамб утворює розкішну плакучу крону. Повзуча форма росту і зигзагоподібні стебла роблять її також відповідною для кам'янистих садів і японських садів.