Каталог

Троянда Nozomi

 
Передоплата: 20% від суми замовлення
 
Відправка буде здійснюватися у вересні-жовтні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки
Код товару:
 000011
Назва:
 Nozomi
Назва українська:
 Троянда Нозомі
Оригінатор:
 Toru Ondera, 1968
В/Ш куща:
 50-60 / 150 см
Колір квітки:
 ніжно-рожевий
Розмір квітки:
 2-3 см
Аромат:
 легкий
Форма квітки:
 плоска
Стійкість до хвороб:
 хороша (++)
Морозостійкість:
 USDA: Шоста зона
Вік саджанця:
 дворічний
Розмір посадкового матеріалу ?:
 10-30 см
Упаковка ?:
 Прикрита коренева система (ПКС)

Nozomi (нозом) Toru Ondera, 1968 Грунтопокривні троянди

Офіційно сорт відносять до плетистих  мініатюрних троянд, але Nozomi більш популярна як грунтопокривна троянда. Вона виведена в Японії і більшість сучасних грунтопокривних троянд походять від неї. Головною перевагою сорту є її немахрові квітки 2-3 см в діаметрі, які покривають весь компактний кущ. Вона дуже красива, з пагонами покритими китицями дрібних немахрових квіток ніжно-рожевого кольору, як у яблоні. Пелюстки перламутрово-рожеві, вузькі, зі зворотного боку більш темного кольору, з пучком золотих тичинок в центрі Сорт цвіте одноразово, але дуже рясно. Аромат легкий.

Кущ розлогий висотою 50-60 см шириною 150 см. Листя дуже дрібне, темне, блискуче, досить стійке до захворювань. Іноді з'являються дрібні червоні плоди.

Стійкість до хвороб хороша (++). Сорт досить зимостійкий для вирощування на півночі, але добре відчуває себе і в південних садах. Зимостійкість USDA: Шоста зона. (Http://www.herbs2000.com) Виносить півтінь.

Завдяки довгим паросткам Nozomi підходить для підвісних кошиків, посадки біля краю підпірної стінки або невисокою опори. Розу можна посадити в миксбордер. При щепленні на штамб утворює розкішну плакучу крону. Повзуча форма росту і зигзагоподібні стебла роблять її також відповідною для кам'янистих садів і японських садів.