Каталог саджанців

Відгуки про інтернет-магазин GreenMarket

Добрий день, шановні клієнти!

Надаючи послуги поставки посадкового матеріалу, ми прагнемо, щоб ви залишилися задоволені - як рослинами, так і нашим сервісом. Однак, розуміємо, що замовлення не завжди може дійти в належному стані, подолавши складний шлях.

Ми завжди відкриті для побажань і скарг, щоб розуміти в якому напрямку нам розвиватися. І звичайно, для нас дуже цінно, якщо ви залишилися задоволені і поділіться з нами інформацією про це!

Для вирішення будь-якого питання єдиний вірний варіант - написати нам із зазначенням номера замовлення, а не на сторонні ресурси. Будь ласка, пишіть або на цій сторінці або на email: inform@greenmarket.com.ua. Ми обіцяємо, що жодне звернення не буде залишено без уваги.

Допоможіть нам бути максимально ефективними і корисними для вас! Дякуємо за вашу довіру, замовлення та відгуки!

20 Червня 2018
Лариса
Работой Грин Маркета очень довольна.Все сажанцы принялись.Спасибо за хорошую работу.Буду заказывать еще и рекомендовать знакомым.
Відповісти
20 Червня 2018
наталья
Заказывала здесь саженцы крыжовника и черной смородины, все отлично уже растем) Приветливые консультанты, заказ был выполнен в оговоренные сроки, Спасибо
Відповісти
19 Червня 2018
Александра
Заказала растения первый раз в этом году(5 плодовых деревьев,2кустарника),все прижилось отлично,никаких адаптивных болячек,быстрый рост!Очень довольна.В сл году обязательно закажу еще)))
Відповісти
19 Червня 2018
Александр
Заказываю не первый год. Всем доволен. Все растет.
Відповісти
19 Червня 2018
Євгенія
Цього року робила замовлення вперше. Роботою магазину дуже задоволена. Всі рослини прийшли в гарному стані, \"живенькі\". Всі гарно прижилися. Персонал магазину привітний та компетентний. Планую робити замовлення на сайті і надалі.
Відповісти
 1  2  3  4  5