Каталог саджанців
Каталог саджанців

Відгуки про інтернет-магазин GreenMarket

Нам завжди приємно, коли Ви задоволені отриманими рослинами і ділитися своїм досвідом з іншими користувачами. Ми також відкриті для побажань і скарг, щоб розуміти, в якому напрямку розвиватися.

Якщо у Вас виникла проблема з отриманим посадматеріалом, напишіть нам на цій сторінці або на пошту: info@greenmarket.com.ua. Обіцяємо, що не залишимо Ваше звернення без уваги.

Залиште відгук про роботу інтернет-магазину — допоможіть нам стати краще і бути корисними для Вас.

24 Березня 2019
маринченко александр
на первый взгляд саженцы суперовые(крепкие,ухоженные),заказал еще,что вырастет напишу позже.
Відповісти
GreenMarket
Александр, добрый день. Спасибо вам за отзыв — нам очень приятно. Если у вас будут возникать вопросы по посадке и уходу за растениями, пишите. Мы всегда рады помочь :) Желаем здоровья и богатого урожая вашим растениям.
23 Березня 2019
Луканді Євген
Замовив сажанці. Але не можу звязатися з сервісним центром вже півтора тижня. Останній раз коли розмовляв з представниками то було домевлено про відправку через тиждень, що було не дотримано. Ваш сайт постачає товари, які при великих замовленнях потрібно запланувати посадку, підготувати участок і т.д. Для ваших клієнтів які працюючі є можливість проведення висадки лише на вихідні. А через раннє потепління на Закарпатті, я втрачаю час.
Відповісти
GreenMarket
Вітаємо, Євгене. Вибачте за принесені незручності. Наразі ми очікуємо на поставку саджанців актинидії, білої смородини, лохини, агрусу, журавлини, йошти та ожиномалини. Як тільки ми їх отримаємо на склад, одразу упакуємо та відправимо вам. Ви можете не хвилюватися, що замовлення прийде невчасно, адже перед відправкою ми обов'язково зателефонужмо вам, аби упевнетися, що у вас є можливість забрати замовлення. Євгене, якщо у вас будуть виникати питання, пишіть нам на електронну пошту та на сторінку у Facebook. Ми намагаємося відповідати якомога швидше. Ще раз вибачаємося за перевантажену телефонну лінію.
19 Березня 2019
Наталья
Этой весной гринмаркет разочаровует. Просьбы и письма на эл.почту игнорируют. Быстро отзываются только на новый заказ и перевод предоплаты.
Відповісти
GreenMarket
Здравствуйте, Наталья. Извините за принесённые неудобства, пожалуйста. Мы стараемся отвечать, как можно скорее. Касательно ваших заказов: мы ожидаем поставку саженцев на склад. Как только получим их, сразу упакуем и отправим вам. Прежде, чем отправить, мы обязательно вам позвоним, чтобы удостовериться, что вы сможете забрать растения. Если вам понадобится узнать состояние вашего заказа, пишите нам на электронную почту или в лчиные сообщения в Facebook. Обещаем оперативно ответитть, Наталья.
19 Березня 2019
оксана
отправила полную сумму по своему заказу.а теперь не дозвониться. очень жаль.но клиентов лучше не злить .пока еще пару дней подожду
Відповісти
GreenMarket
Добрый день, Оксана. Нам жаль, что вы не можете нам дозвониться — к сожалению, наша линия перегружена. Вы всегда можете нам написать на электронную почту или в сообщения в Facebook. Там мы стараемся отвечать, как можно скорее. Заказ #78209 вы уже должны были получить на сегодняшний день, а что касается заказов #78214 и #78215 — мы ожидаем поставку саженцев на склад. Как только получим их, сразу упакуем и отправим вам. Прежде, чем отправить, мы обязательно вам позвоним, чтобы удостовериться, что вы сможете забрать растения. Оксана, приносим извинения за неудобства.
19 Березня 2019
Галина
Два дня телефоную , щоб відправили клубніку ,неможливо дозвонитись, скидаєте звінки. Чому?
Відповісти
GreenMarket
Вітаємо, Галино. Вибачте, що ми не відповідаємо — наша телефонна лінія перевантажена від дзвінків. Ми намагаємося відповідати якомога швидше відповідати на електронній пошті та на сторінці у Facebook. Наразі ми очікуємо на поставку полуниці на наш склад. Як тільки ми отримаємо саджанці, одразу упакуємо та відправимо. Ми заздалегідь зателефонужмо вам, аби упевнетися, що ви можете забрати замовлення на пошті. Ще раз приносимо вибачення за незручності, Галино.
 1  2  3  4  5