Каталог саджанців

Відгуки про інтернет-магазин GreenMarket

Добрий день, шановні клієнти!

Надаючи послуги поставки посадкового матеріалу, ми прагнемо, щоб ви залишилися задоволені - як рослинами, так і нашим сервісом. Однак, розуміємо, що замовлення не завжди може дійти в належному стані, подолавши складний шлях.

Ми завжди відкриті для побажань і скарг, щоб розуміти в якому напрямку нам розвиватися. І звичайно, для нас дуже цінно, якщо ви залишилися задоволені і поділіться з нами інформацією про це!

Для вирішення будь-якого питання єдиний вірний варіант - написати нам із зазначенням номера замовлення, а не на сторонні ресурси. Будь ласка, пишіть або на цій сторінці або на email: inform@greenmarket.com.ua. Ми обіцяємо, що жодне звернення не буде залишено без уваги.

Допоможіть нам бути максимально ефективними і корисними для вас! Дякуємо за вашу довіру, замовлення та відгуки!

9 Грудня 2017
Анна
Отличный сервис, отличные саженцы - все на уровне.
Відповісти
27 Листопада 2017
Тетяна
Вже не раз замовляла рослини на цьому сайті. Залишалась задоволена. Рослини добре запаковані, вже бачу, що всі прийнались. Дякую.
Відповісти
26 Листопада 2017
Гуменюк Надія
Дякую за саджанці малини.Вже осінню були ягоди-крупні і смачні.
Відповісти
25 Листопада 2017
оксана
заказывала саженцы клубники,сразу перезвонили ,все вежливо объяснили,отправили сразу,саженцами довольна ,корешки у всех хорошие. Рекомендую этот магазин.
Відповісти
25 Листопада 2017
Лілія
Доброго дня. Робила замовлення влітку. Полуниці та саджанців квітів. Полуниця прийшла раніше(як було повідомлено). Запаковано було все добре, нічого не поламалося; ґрунт щільно прилягав до рослинок. Я задоволена і обслуговуванням, і доставкою. Маю надію, всі рослинки переживуть зиму.
Відповісти
 1  2  3  4  5