Каталог

Саджанці півоній з гарантією якості

Для створення дивовижного саду інтернет-магазин ГрінМаркет пропонує купити саджанці півоній в Україні, які порадують рясним і насиченим цвітінням.

Іто-гібриди

Іто-гібриди

Трав'янисті півонії

Трав'янисті півонії

Півонії

Існує велика кількість сортів півоній, які зможуть наповнити сад ніжними або яскравими фарбами. Головне, вибрати якісний матеріал і правильно його посадити.

Особливості півоній

Гарноквітучі рослини з давніх часів приваблюють садівників і дачників з усього світу. Купити півонії варто тим, хто прагне створити індивідуальний ландшафтний дизайн, оформити альпінарій. Багаторічна культура, що виростає на одному місці більше двадцяти років, вигідно підкреслить клумбу, притягне до себе увагу як рослина солітер.

Навіть після періоду цвітіння, кущ півоній не втрачає своєї декоративності і стає вишуканим зеленим фоном для інших культур. Всі родичі класифікуються за двома категоріями – півонії трав'янисті і деревовидні. У свою чергу деревовидний піон буває європейської та японської селекції.

Трав'яниста категорія півоній більш обширна:

 • Марьїн корінь (ухиляючийся), сорти якого відрізняються масивними стеблами і великими (більше 13 см в діаметрі) поодинокими квітками.
 • Звичайний або лікарський, різновиди якого з давніх часів використовувалися для приготування цілющих настоїв. В даний час квіти темно-червоного відтінку міцно зайняли позиції в саду і на клумбі.
 • Півонія тонколиста, кущі якого ідеально прикрасять відкриті схили альпійських містечок. Дрібні квітки, діаметром до 8 см, привернуть увагу в поодиноких посадках.
 • Молочноквітковий або білоквітковий, який є прабатьком багатьох сортів і гібридів.

Купити півонії в GreenMarket можна з не махровими, махровими або напівмахровими квітами. Різноманітність забарвлень і різні періоди цвітіння дозволяють створювати унікальної краси композиції і, що радують око довгим і рясним цвітінням, клумби.

Особливості посадки

Півонії купити Україна може для культивації на будь-яких грунтах. Рослина невибаглива до грунту. Оптимально вирощувати кущі на суглинку, багатому на поживні компоненти. Агротехніка посадки саджанців півоній:

 • вибрати місце для саджанця, так, бордові, білі, жовті червоні півонії полюбляють сонячні відкриті місця;
 • викопати яму розміром 70х70 см;
 • приготувати поживний субстрат, змішавши в рівних кількостях садову землю, перегній, торф, пісок, деревну золу. У грунт рекомендується додати 150 г суперфосфату і 15 г залізного купоросу;
 • купити півонії з доставкою в ГрінМаркет, які відповідають селекційним стандартам;
 • встановити посадковий матеріал в ямі так, щоб верхні бруньки перебували на 5 см вище поверхні землі;
 • акуратно засипати приготовленим грунтом корінь, полити, поверхню ґрунту замульчувати торфом.

Кореневище молодого куща півоній перед посадкою доцільно обробити розчином гетероауксину (2 таблетки препарату розчинити в 10 л води).

Догляд за рослиною

У ГрінМаркет можна купити півонії недорого і просто. Дивовижні рослини не вимагають спеціального догляду, а тому успішно вирощуються навіть недосвідченими садівниками. Турбота за кущами полягає в регулярному поливі, розпушуванні грунту, видаленні бур'янів, знищенні шкідників і хвороб. Купивши саджанці півоній в Україні, можна спостерігати формування бутонів вже на наступний рік після посадки. Перші квітконоси необхідно видалити, дозволивши рослині зміцнити і сформувати потужний корінь.

Можливі неприємності

Основною проблемою у вирощуванні рослини є інфекція. У 90% випадків вона заноситься ще материнським кущем. У ГрінМаркет купити півонії не тільки просто, але й безпечно, адже всі саджанці абсолютно здорові.

При безграмотному догляді культура уражається гниллю, плямистістю, іржею. Для лікування грибкових інфекцій використовують 1% розчин бордоською рідини, комплексні фунгіциди.

Півонія трав'яниста дуже рідко уражається шкідниками. Справитися з непроханими гостями допоможуть інсектициди «Фитоверм», «Актеллік», «Карбофос».

Кращим «другом» садівника є профілактика, яка передбачає:

 • придбання високоякісного, здорового посадкового матеріалу, півонії купити Україна з гарантією може в ГрінМаркет;
 • зміст клумби в чистоті;
 • дозоване внесення добрив.

Купити півонії з доставкою в GreenMarket може кожен садівник. Вже через кілька років кущ зміцніє і обов'язково порадує рясним цвітінням.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців