Каталог саджанцівПівонії
Каталог саджанців
Іто-гібриди

Приймаємо замовлення на осінь 2018

Півонії Іто-гібриди в асортименті

Іто-півоніями традиційно називають гібриди між двома групами півоній – трав’янистими та деревовидними. Завдяки появі цієї групи з’явилася можливість милуватися квітами жовтого забарвлення, які до цього часу вважалися нереальними. Сорти Іто-півоній увібрали у себе усі найкращі якості двох батьків завдяки зусиллям відомого японського селекціонера Тоічі Іто, який став творцем такого незвичайного союзу.

Показано 1 - 1 позицій (усього позицій 1)
  • Код товару: 009289
  • Назва: Itoh Bartzella
  • Назва українська: Півонія Іто Бартзелла
  • Оригінатор: Anderson, 1986
  • Висота: 70 см
  • Час цвітіння: червень
  • Колір квітки: жовтий
670.00 грн
Іто-гібриди

Характеристика Іто-півоній

Дорослий кущ сягає 60-80 см у висоту. Квіти дуже великі, діаметром до 24 см, з махровим або напівмахровим набором пелюсток, які забарвлені у різноманітні кольори та їх комбінації – білі, червоні, жовті, рожеві, фіолетові, крім того, вони досить ароматні. Різні сорти зацвітають у проміжку з червня до серпня. Кущ росте дужим, має стійкі та міцні стебла з великим, пір’ясто-розсіченим листям темно-зеленого кольору. Завдяки цій особливості, стебла не потребують підв’язування до опори, щоб вберегти кущ від схиляння квітів. Листя залишається декоративним аж до перших заморозків, забарвлюючись разом з осінньою прохолодою у різноманітні багряні та фіолетові відтінки. На зиму стебла зрізують, так само як у трав’янистих півоній.

Умови вирощування незвичайних гібридів

Саджанці забезпечують поживним, гумусним, достатньо добре дренованим та зволоженим ґрунтом зі слабокислим або нейтральним середовищем. Місцевість слід обрати сонячну, хоча умови легкого затінення теж прийнятні. Варто уникати висаджування в місцях прикореневої зони дерев чи великих кущів, у зоні стікання води з дахів, ділянок, що затоплюються чи дуже затінених куточків. Влітку рослині може завдати шкоди довготривалий посушливий період. Тому необхідно приділити уваги регулярному та щедрому зрошуванню. У всьому іншому рослини є зовсім невибагливими. Вони чудово зимують без здійснення яких-небудь запобіжних заходів, просто під снігом.

Як висадити саджанець Іто-півонії

Надзвичайно важливо висадити саджанець у такий спосіб, щоб його бруньки знаходилися на одному рівні і не були надто заглиблені у ґрунт.

  • Для початку кореневище розташовують на піщаній подушці, а кореневу шийку огортають легкою сумішшю попелу і піску, узятих в рівних пропорціях. Цей захід покликаний запобігти появі кореневої гнилі на чутливій кореневій шийці.
  • Після цього кореневище засипають землею, змішаною з компостом, заглиблюючи бруньки не більше, ніж на 3-5 см від верхнього рівня ґрунту. Найпоширенішою помилкою, що не дасть у майбутньому півонії зацвісти, є досить глибоке занурення бруньок у ґрунт.
  • Перед висадженням саджанця у відкритий ґрунт слід обробити його стимуляторами росту, такими як Епін, Циркон, НВ-101 чи Корневін на вибір. Це забезпечить краще приживання цінного саджанця.

Іто-гібриди у ландшафтному дизайні

Квіти Іто-півоній розпускаються не одночасно, що дозволяє продовжити цвітіння на 3 тижні. Проте їх привабливість не обмежується виключно періодом цвітіння. Іто-півонії є декоративними протягом усього сезону завдяки своєму різьбленому листю, що набуває приголомшливих відтінків восени, та тендітним здерев’янілим пагонам. Вони заслуговують перших та центральних місць у міксбортерах, можуть бути солістами у групових та солітерних насадженнях.

0 грн