Каталог саджанців
Каталог саджанців
Плодові дерева

Купити саджанці плодових дерев в Україні

Малюючи перед собою картину свого майбутнього саду, ми обов’язково представляємо у ньому декілька плодових дерев. Садоводи висаджують їх в саду, по-перше для того, щоб прикрасити ними ділянку, адже всі ми спостерігаємо навесні незабутнє цвітіння таких дерев, як яблуня, вишня, груша чи абрикос. А який при цьому стоїть аромат! По-друге, висадити саджанці плодових дерев у своєму саду – це надзвичайно вигідна справа. Адже ті плоди, що ми виростили своїми силами, корисніші та смачніші. Кожен господар сам може контролювати ступінь дозрівання плодів та виключити обробку хімікатами, що дуже шкідливі для організму людини.

В нашому каталозі ви знайдете різні плодові дерева, купити їх саджанці можна поштою. Щоб вам було зручно обрати потрібне дерево, наші фахівці підготували актуальну інформацію про кожен вид плодового дерева. В асортименті представлені найпопулярніші види і сорти плодових дерев України.

Плодові дерева

Вибір саджанців плодових дерев

Обираючи саженці плодових дерев, ми сподіваємося, що через декілька років вони порадують нас смачними плодами. Тому дуже важливо купувати їх в спеціалізованих розплідниках, які можуть гарантувати якість свого товару. Головними критеріями при виборі здорових саджанців є: вік, діаметр штамба, кількість і розмір бічних погонів, а також потужність кореневої системи.

В інтернет-магазині GreenMarket здійснюється продаж саджанців плодових дерев за доступними цінами, а замовлення можна отримати поштою. Наші менеджери нададуть вам консультацію по телефону, щодо того чи іншого товару або роботи магазину.

Загалом, саджанці плодових дерев в Україні можна поділити на такі групи:

  • зерняткові (яблуня, груша, айва): вони мають їстівну навколоплідну частину і плоди насіння;
  • кісточкові (вишня, черешня, абрикос, слива): плоди мають тверду оболонку, яка оточена їстівною м’якоттю;
  • горіхоплідні (волоський горіх, мигдаль, фундук): в них тверда, суха оболонка, в якій зосереджене їстівне ядро.

Розміщення саджанців плодових дерев у саду

Не достатньо просто купити саджанці плодових дерев та висадити їх десь на порожньому місці на своїй ділянці. Необхідно дотримуватися декількох правил щодо посадки та догляду за деревами. Щоб обрати правильне місце для плодового дерева на своїй ділянці, необхідно враховувати, як швидко воно росте і наскільки воно світлолюбне. Не слід також забувати, що відстань між деревами необхідно зробити не менше 2-3 метрів. Обов’язково дізнайтеся, якому ґрунту віддає перевагу те чи інше дерево. В залежності від механічного складу, ґрунт може бути розділений на такі види: чорнозем, глинистий, піщаний, супіщаний, пилові суглинки, піщані суглинки та ін. Наприклад, у чорноземі добре росте яблуня, а у суглинистому ґрунті – груша.

Посадка плодових дерев

Найкраще висаджувати саджанці плодових дерев навесні, або всередині осені. Прослідкуйте, щоб саджанці були молодими і мали довге і розгалужене коріння, в такому випадку вони приживуться швидше і краще. Перед посадкою огляньте і видаліть всі пошкоджені та сухі частини. Для саджанців необхідно зробити лунки великих розмірів і не шкодуючи збагатити їх родючим ґрунтом, органічними добривами та компостом.

Обрізка плодових дерев

Щоб плоди на деревах виправдали всі ваші очікування, дерева необхідно своєчасно обрізати, обприскувати, вносити добрива, поливати, захищати від несприятливих погодних умов та шкідників.

Обрізка плодових дерев проводиться приблизно з третього року після висадки саджанця. Слід обрати час, коли дерево буде у періоді спокою, тобто від моменту скидання листя до розпускання бруньок. Постійне збагачення ґрунту поживними речовинами (органічні та мінеральні добрива) дуже важливе, адже плодові дерева їх дуже швидко поглинають.

Для захисту від несприятливих погодних умов потрібно, щоб підкормка плодових дерев проводилася фосфором і калієм. Це допоможе зміцнити корені і гілки саджанців та підвищити зимостійкість.

Не забудьте захистити сад від гризунів. для цього можна обмотати штамб дерева руберойдом, пластиковими гратами, ялинковим гіллям та ін.

На перший погляд здається, що виростити плодовий сад – це дуже клопітка робота, але при дотриманні простих правил догляду, він буде збагачувати вас щедрими врожаями кожний сезон багато років.

Читайте про формування крони для плодових дерев

Формирование черешни и вишни по системе «Испанский куст»

Як правильно спланувати  плодовий сад (зробити закладку) та обрати саджанці

 Плодовый сад: первые шаги