Каталог саджанців
Каталог саджанців
Плодові кущі

Саджанці плодових кущів з доставкою по Україні

Для створення не тільки красивого, але і корисного оазису в саду варто купити плодові кущі, різноманіття яких представлено в інтернет-магазині ГрінМаркет.

Плодові кущі

Вибираючи, які купити фруктові саджанці, необхідно пам'ятати – плодові культури потребують правильного догляду, який включає цілий ряд заходів.

Грамотна посадка багаторічників

Фруктові саджанці, поштою які може замовити кожен садівник України, відрізняються високою якістю і повною відповідністю вимог селекції. Важливо розуміти, що на розвиток, зростання і плодоношення безпосередньо впливає пряма посадка плодових рослин.

Секрети правильної процедури:

 • Купити плодові саджанці в інтернет-магазині ГрінМаркет можна цілий рік, оптимальний час для посадки – рання весна і перша половина осені. Кущі висаджуються до моменту початку руху соку і набрякання бруньок.
 • Плодові кущі для дачі висаджують в заздалегідь підготовлені лунки. Період підготовки ями – 10-60 днів.
 • Розмір посадкової ями повинен відповідати діаметру коренів і бути на 10-15 см більше системи.
 • Садові плодові кущі полюбляють поживні субстрати. Оптимальний варіант – 2 частини садової землі, 2 частини піску, 1 частина компосту.
 • Для мінімізації ризиків застою води біля коріння рекомендується укладати на дно ями дренаж шаром 10-20 см.
 • Більш спокійно переносять пересадку екземпляри із закритою кореневою системою.
 • Після посадки рослини потребують рясного поливу і мульчування поверхні грунту.

Купити плодові саджанці в інтернет-магазині ГрінМаркет можна тільки із закритою кореневою системою, що забезпечує високий відсоток приживлюваності культури.

Важливо! При посадці необхідно враховувати індивідуальні особливості рослини, наприклад, барбарис болісно реагує на кислі грунти, а тому при посадці у землю додають золу.

Полив і внесення добрив

Плодові кущі інтернет-магазин GreenMarket відправляє поштою з закритою кореневою системою, після посадки їх рясно поливають в період активного росту і під час формування ягід. Зрошують плодові кущі, фото яких представлені на сайті, відстояною не холодною водою під корінь. Після водних процедур поверхню грунту рихлять і в разі потреби мульчують.

Живильні суміші вносять під багаторічники в процесі перекопування грунту, восени і навесні. Доцільно використовувати:

 • 10-15 кг компосту або перепрілого гною в пристовбурні кола кожного куща.
 • Один раз на рік 120 г суперфосфату і 40 г хлористого калію.
 • З початку осені живильні суміші припиняють вносити, забезпечуючи рослинам період для входу в стадію спокою.
 • Азотні добрива застосовувати навесні, а калійно-фосфорні – влітку.

З вдячністю фруктові саджанці, поштою які можна замовити в усі регіони України, відгукуються на обприскування крони поживними речовинами мінімальної концентрації.

Профілактика шкідників і хвороб

Купивши плодові кущі, важливо знати: в період вегетації рослин категорично забороняється обробляти їх пестицидами – хімічними препаратами, які викликають опік листя і призводять до загибелі комах-запилювачів. Оптимальний варіант – проведення профілактичних заходів:

 • Видалення опалого листя восени і навесні.
 • Обрізка пошкоджених, старих і слабких пагонів.
 • Регулярна заміна шару мульчі на новий покривний матеріал.

Багато неприємностей в саду можна передбачити заздалегідь. У дощову і холодну погоду варто очікувати появи борошнистої роси, гнилей. Ті неприємності, які були в минулому році і не були вирішені скоріше за все виявляється знову. Для запобігання повторного спалаху слід дотримуватися рекомендацій по використанню хімічних препаратів і не відмовлятися від обробки рослин відразу ж після зникнення ознак.