Каталог саджанців
Каталог саджанців
Пряні трави

Пряні трави купити в Україні

Духмяність садової композиції приємними вечорами та незабутніми ранковими хвилинами – це все Вам подарують посаджені на Вашій ділянці пряні рослини. Вони володіють неймовірними відтінками ароматів і належать до лікарських рослинних культур. Не вимагають складного догляду за собою, однак при цьому подарують Вам декорований куточок з багаторічними травами.

Пряні трави

Також до основних переваг пряних трав у саду відносяться:

  • захист від тлі забезпечить лаванда, чебрець і шавлія;
  • деякі трави містять фітоалексини, які перешкоджають поширенню грибкових захворювань;
  • чебрець і шавлія, висаджені навколо грядки з овочами, під час цвітіння можуть відстрашувати деяких гусениць;
  • бордюри з трав своїми суцільними насадженнями можуть створити затишний город у французькому стилі.

Пряні трави купити у нас в інтернет-магазині можна у будь-який зручний для Вас час. Ви будете здивовані багатоманітності вибору видів та сортів пряних рослин.

У нас Ви можете купити пряні рослини таких видів:

Вирощення пряних трав

Сонячне світло – друг пряних рослин для саду і для овочевих культур. Такі трави оптимально використовувати у якості живих бордюрів на ділянці. Духмяний аромат розвіюється садом особливо теплими літніми днями, коли проходячи повз висаджені лаванду і чебрець, просто доторкнешся до них рукою.

Ці трави надають перевагу розпушеним ґрунтам, які досить добре пропускають воду та повітря. Таким чином, поливати їх необхідно тільки під час значної посухи.

Висаджувати рослини рекомендується навесні на достатній відстані без «тисняви», оскільки це продовжує життя нашим улюбленим рослинам. Якщо грядки у Вас переповнені овочами, то обирайте один з сортів пряних трав для бордюру. Для його пишності, весняною та осінньою порами необхідно удобрювати кущики добривами на органічній основі.

Також пряним травам у саду організовується підстригання, вони повинні володіти властивостями розгалуження і кущування.

Якщо Вам складно самостійно визначитися з видом і сортом рослини, необхідно проконсультуватися з менеджером нашого сайту, який допоможе зробити правильний вибір та купити пряні рослини для саду.

Позитиву від живого бордюру є багато: по-перше, чарівний запах трав відганяє шкідливих комах, які бажають знищити тільки-що висаджений город; по-друге, він остаточно підкреслить контур будь-якої клумби або грядки, візуально облагородить трав’яний сад.

Застосування пряних рослин у побуті

Регулярно підстригати пряні рослини необхідно для підтримки потрібної форми і надання миловидного вигляду трав’яному бордюру. Це краще робити навесні, а потім влітку з крайнім терміном – у серпні. Основна аксіома: після підстригання має залишитися не менше однієї третьої частини листяного покриву. Обрізані частини живої огорожі можна використовувати для приготування компосту, а також у якості ароматичних або лікарських добавок.

Ароматні трави володіють здатністю надавати страві особливого колориту й індивідуальності. Їх корисні властивості безспірні. А смакові можливості просто необмежені.

Основні правила використання духмяних рослин на кухні:

  • вони не переносять теплової обробки, тому краще їх додавати наприкінці приготування страви. Виняток складають трави з інтенсивним запахом: розмарин, чебрець;
  • для надання свіжості зів’ялим рослинам їх потрібно занурити до 10 хвилин у воду з льодом;
  • для використання у маринадах трави потрібно дрібно порізати, а до печені додавайте цілими;
  • сушені трави використовувати зі свіжими у пропорції 1:3. Широко вживати для приготування чаю.