Каталог

Троянда Rody

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

 

Rody (TANydor) (Роді) Tantau, 1994 Грунтопокривні троянди

Можна вважати Rody із серії City-Flor, однією з кращих грунтопокривних сортів гідності якого важко переоцінити. Tantau Rosen, який створив цю чудову грунтопокривну троянду, описує колір Rody як полунично-червоний. Це справедливе спостереження, хоча, на жаль, квітки не володіють запахом, відповідним до свого фруктового кольору. Вони напівмахрові (4-5 см в діаметрі), але пелюстки укладені таким чином, що здаються махровими, з'являються в китицях по 3-12 шт. У повному кольорі вони практично приховують дрібне, темно-зелене листя. Цвітіння настільки рясне, що перерахувати квітки на кущі погодиться не кожен.

Кущ всотою 60-70, шириною 125 см. Має короткі дуговидні пагонами, що спадають під вагою квіток , так що кущ швидше розростається в ширину, ніж у висоту. Кущ виглядає щільним за рахунок численних пагонів і рясного листя.

Стійкість до захворювань хороша (++), зимостійкий.

Хороша в якості ландшафтної троянди, але сорт також добре підходить для контейнерів. Красиво виглядає при посадці в миксбордери. (Детальніше див. Вісник Квіткаря, №3, лютий 2006. Галина та Ольга Панкратова. «Шраби, приємні в усіх відношеннях»)