Каталог саджанців
Каталог саджанців
Саджанці троянд

Купити саджанці троянд з доставкою по Україні

Троянди завжди захоплювали своєю неповторною красою та тендітністю. Багато хто бажає мати їх у своїй колекції квітів і не жалкує сил і часу, щоб придбати найкращі саджанці троянд для своєї садиби.

Саджанці троянд

"Королева квітів" нікого не залишить байдужим і стане яскравим штрихом поряд з іншими насадженнями, буде розкішною окрасою вашого саду та подвір'я.

Саджанці троянд

Зараз важко уявити життя без троянди, яка для багатьох народів стала символом любові і краси. Виведена з дикої шипшини, вона вражає своєю ніжністю і витонченим ароматом.

Ми здивуємо вас розмаїттям чудових груп таких як : знаменита флорибунда, плетисті, чайно-гібридні, мініатюрні, англійські троянди, спреї, шраби та троянди Гійо. Поєднавши кілька з них, ви можете створити казкову палітру у вашому квітнику. Почесне місце вашого пишного саду можуть зайняти кущові троянди,що завжди створювали атмосферу радості і світла.У нас ви можете вибрати та замовити саджанці троянд ,які найбільш припали вам до душі.

200 оттенков роз для Вашего сада

Новинки роз о которых стоит узнать!

Як вирощуються наші саджанці?

Ми дуже любимо свою справу і підходимо до неї з усім професіоналізмом, використовуючи не тільки теоретичні знання, а й великий практичний досвід. Спираючись на нього, ми вирощуємо продукцію високої якості. Рослини добре акліматизовані та стійкі до різного роду шкідників. Тож, якщо хочете  без ризику купити саджанці троянд в Україні, можете бути певні, що звертаєтеся за адресою!

Догляд за саджанцями трояндою

 Як правильно доглядати за трояндами?  Це питання постає бодай не перед кожним, хто вирішив вирощувати ці чарівні квіти. Поспішаємо Вас запевнити, що у цьому питанні ви не залишитесь наодинці. Завжди можете звернутись до наших менеджерів за допомогою. Ми з радістю проконсультуємо Вас!

Слід зазначити, що інколи ставиться під сумнів безпечність транспортування саджанців. Але при дотриманні певних правил пересилати саджанці троянд поштою цілком безпечно. І це ніяк не впливає на бездоганну якість нашої продукції.

Як замовити саджанці ?

Саджанці троянд купити дуже просто. Вам потрібно лише вибрати товар, покласти його до кошику на нашому сайті та оформити покупку. Також наші менеджери можуть прийняти замовлення у телефонному режимі, відповісти на всі ваші запитання та за необхідністю допомогти з вибором. 

Творчьо підходьте до створення розарія, використовуя біліжовтіпомаранчевірожевімалиновібузковічервонікремовіпурпурні и біколор сорта.

Вас здивують ціни, якість та розмаїття товару інтернет-магазину GreenMarket. Продукцію можна купити оптом і в роздріб. Ваші замовлення приймаються і обробляються цілий рік, а безпосередня розсилка саджанців троянд здійснюється наприкінці березня – на початку квітня.

Троянди світових оригінаторів AustinBarniCarruthDelbardEversFryerHarknessInterplantKordesMassadMcGradyMeillandMooreOlesenTantau, и других.