Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння кавунів

Насіння кавуна — щотижнева відправка поштою

Кавун - рід квіткових рослин сімейства гарбузові. Батьківщиною цієї ягоди є Південна Африка, однак, створивши сприятливі умови та підібравши правильно сорт, її можна вирощувати і в середній смузі. М'якоть стиглого кавуна багата на вміст природного цукру, вітамінів групи В, органічних кислот, мінеральних солей, клітковини, пектинів, аскорбінової і фолієвої кислоти. В їжу кавун вживають у свіжому і переробленому вигляді. Його можна засолити для тривалого зберігання, приготувати мед і цукати.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 15)
Насіння кавунів

Різновиди кавуна

Кавун являє собою одно - або багаторічна рослина з тонким стелящимся стеблом, що досягає довжини 3-5 м. п'ятилопатеві Листки зелені. Квітки у кавуна - жіночі, чоловічі і квітки-гермафродити, розташовуються на головному пагоні. Плід - куляста ягода з гладкою поверхнею. М'якоть - рожевого, червоного, іноді білувато-жовтого кольору, дуже соковита і солодка. Кавун буває трьох видів - дикорослий, який можна зустріти в пустелях Африки, Австралії, Ірані, Середній Азії та Афганістані, а також столовий та кормовий, які вважаються культурними видами. На сьогоднішній день відомо понад 50 сортів кавуна, 40 з яких відносять до вітчизняної селекції та близько 15 іноземної. По термінах дозрівання їх можна розділити на: ранньостиглі, середньостиглі та пізньостиглі. Серед тих сортів, які пристосовані до плодоношення в наших умовах, розрізняють європейські, російські та закавказькі групи. У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати найпопулярніші насіння кавуна, такі як - Пекінська радість фермерська, Пекінська радість лежкая, Медовий, Шапка імператора, Корал, Рожеве шампанське та інші.

Посадка кавуна

Кавун можна висаджувати двома способами - розсадою та насінням. Перед посадкою насінням, слід протягом кількох годин їх підігріти, потім на деякий час помістити в розчин марганцівки і потім замочити в двовідсотковий розчині харчової соди. Після цього насіння необхідно просушити і залишити при нульовій температурі на ніч. Ці нехитрі дії допоможуть досягти більш високого врожаю і позбутися від деяких шкідників. Під час посадки насіння розміщують на 5 см вглиб, по 2-3 штуки в одну лунку. Відстань між лунками повинно бути 70-100 см Для розсади насіння садять по 2-3 штуки в спеціальні ємності. Грунт повинен бути добре вспушен, можна додати трохи піску. Потім ємності розміщують в сонячному місці.

Догляд за кавуном

Догляд за кавуномне представляет особой сложности. Полив этого растения производят всего три раза. Первый раз при посадке, второй при образовании плетей и третий – в то время когда плоды начинают созревать. Во время полива почву тщательно рыхлят, для улучшения вентиляции корней.

0 грн