Каталог саджанцівНасіння квітів
Каталог саджанців
Насіння айстри

Насіння айстри — щотижнева відправка поштою

Айстра - королева осіннього саду. Ця квітка розпускається одним з останніх і продовжує своє цвітіння аж до заморозків. У перекладі з грецької «айстра» означає «зірка». Батьківщиною цієї рослини вважається Далекий Схід, Китай, Корея. Завдяки своїй красі і різноманітності відтінків, айстру вирощують практично всі садівники. Це трав'яниста рослина має розгалужену кореневу систему. Стебла у айстри зелені, тверді, прямостоячі або гіллясті. Суцвіття мають форму кошика, яка складається з язичкових і трубчастих пелюсток. Плід сім'янка.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 17)
 1  2   
Насіння айстри

Різновиди айстри

На сьогодні в світі нараховується більше 4000 сортів айстри. Вони відрізняються за формою, розмірами, будовою, забарвленням квітів і періодом цвітіння. Айстри бувають однорічними і багаторічними. Однорічні айстри розрізняють за трьома видами - трубчасті, перехідні і язичкові. В залежності від будови суцвіть види розбиті на типи: прості, трубчасті, голчасті, напівмахрові, кучеряве, черепітчатиє, вінцеві, променеві, кулясті та напівсферичні. Багаторічні айстри також мають безліч сортів. Головною відмінністю вважається час цвітіння - ранньоквітучі, среднецветущие і поздноцветущие. До багаторічним айстрам відносять Альпійську астру, Італійську астру, Ново-бельгійську астру, Ново-англійську астру і чагарникову астру. У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати найрізноманітніші насіння айстри. Посадивши їх на своїй ділянці, Ви зрозумієте, що значить осіннє буйство фарб.

Посадка айстри

Якщо садити айстру розсадним способом, то насіння необхідно посадити у спеціальні скриньки в кінці березня на початку квітня. Коли розсада зійде, можна пересадити на відкритий грунт. Якщо садити насінням безпосередньо на клумбу, то слід дочекатися, коли грунт достатньо прогріється. Астра прекрасно почуває себе на легкій родючому грунті з нейтральною кислотністю. Для оптимального росту і цвітіння, слід підібрати добре освітлюване місце.

Догляд за айстрою

Айстра - досить невибаглива рослина. Основним завданням садівника буде своєчасний полив, оскільки ця квітка не любить посухи. Однак і надлишок вологи не бажаний. Підгодовують айстру мінеральними добривами. Перший раз після того, як вона приживеться в грунті, наступні рази - під час зав'язування бутонів і в період цвітіння.

0 грн