Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння баклажанів

Насіння баклажанів — щотижнева відправка поштою

Баклажан - багаторічна трав'яниста рослина родини пасльонових. У перекладі з англійської «eggplant», так його називають, перекладається як «рослинна яйце». Батьківщиною баклажана вважають тропічні райони Індії, де він і зараз зустрічається в дикому вигляді. На початку XIII-XV століття цю рослину почали вирощувати в Європі. Плоди баклажана містять розчинний цукор, клітковину, пектин, білки, вітаміни C, B1, В2, В5, РР, кальцій, калій, залізо, фосфор, магній, натрій, а також в невеликих кількостях мідь, марганець, мідь і кобальт. Завдяки такому складу навіть Авіценна вважав цей баклажан цінним лікарською рослиною.

Показано 1 - 10 позицій (усього позицій 10)
Насіння баклажанів

Різновиди баклажана

Плід баклажана має кулясту, циліндричну, овальну, грушоподібну, яйцеподібну, змієподібну форми, в залежності від сорту культури. У нашій кліматичній зоні це рослина представлений двома підвидами - східно-азіатські та західно-азіатські. Також баклажани розрізняють за термінами дозрівання - ранній, середній і пізній. Залежно від забарвлення плоди бувають чорні, сині, чорнильні, фіолетові, коричневі, а також білі, червоні, жовті і зелені. Вибираючи насіння для посадки баклажана на своїй ділянці, слід ознайомитися з тим, для яких способів приготування той чи інший сорт більше підходить. У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти найбільш продуктивні сорти баклажана для гасіння, консервації, соління, барбекю, для виготовлення ікри і т. д.

Посадка баклажана

Посадка баклажана починається з підготовки насіння. Для цього насіння пророщують на мокрій ганчірці протягом 1-2 днів, потім висаджують у підготовлені ємності і чекають поки земля на ділянці прогріється, а рослини зміцніють. Відкритий ґрунт, у який планується посадка баклажана, повинен бути добре удобрена. Для того щоб земля була легкою, а саме таку землю ця культура любить, її треба змішати з торфом, перегноєм або тирсою. Лунки для посадки повинні знаходитися на відстані 30-40 см один від одного. Розсаду слід поміщати в землю до перших листочків. Головне правило посадки - це акуратність, оскільки молоденьке рослина дуже крихке, а пошкодивши його, можете занапастити майбутній кущик баклажана.

Догляд за баклажаном

Залежно від сорти баклажана важлива своєчасна підв'язування рослин, оскільки важкі плоди не завжди витримує стовбур. Також не можна забувати про своєчасному поливі. Під час дощу деякі баклажани вкривають, щоб уникнути гнилі листя і плодів. Коли на рослині з'являються бутони, потрібно підживити землю добривами. Виконавши такі нескладні умови, Ви отримаєте хороший урожай корисних плодів баклажана на своїй ділянці.

Дізнатися більше про вирощування баклажанів у статті Баклажани: від вибору сортів до врожаю


0 грн