Каталог саджанцівНасіння квітів
Каталог саджанців
Насіння чорнобривців

Насіння чорнобривців поштою

Для прикраси саду, тінистих зон на ділянці варто купити насіння чорнобривців, великий асортимент сортів яких представлений в GreenMarket.

Показано 1 - 10 позицій (усього позицій 10)
Насіння чорнобривців

Загальний улюбленець відрізняється активним ростом і не вимогливістю до змісту. Прото дуже важливо знати, як садити насіння чорнобривців на розсаду, адже саме від цієї процедури залежить майбутня рясність цвітіння.

Особливості посадки

Посадка чорнобривців в грунт може проводитися як насінням, так і розсадним способом. Професійні садівники рекомендують висаджувати вже підросли екземпляри. Купити насіння чорнобривців в ГрінМаркет можна цілий рік, але в ємності їх висівають в кінці березня (час розраховується з урахуванням того, що від посіву до моменту цвітіння проходить 40-50 днів).

Грунт для посіву культури підходить пухкий і поживний. Новачки садівники можуть придбати готову землю або приготувати її самостійно, змішавши 2 частини торфу, 1 частину перегною, 0,5 частини річкового піску.

Алгоритм виконання робіт:

  • Приготовлену ємність обробити розчином препаратів «Максим», «Фітоспорін». Оптимально використовувати касети для розсади, торф'яні таблетки.
  • На дно горщика укласти дренажний матеріал.
  • Заповнити ємність приготованим грунтом.
  • Зробити борозенки глибиною 0,5-1 см.
  • Рівномірно укласти посівний матеріал.
  • Посипати грунтом, акуратно полити водою, сформувати тепличку (накрити склом, пінкою).

Дізнавшись, як садити насіння чорнобривців на розсаду, можна виростити величезну кількість кущів і прикрасити ними всю ділянку. Посадка чорнобривців в грунт проводитися після загартовування розсади.

0 грн