Каталог саджанцівНасіння квітів
Каталог саджанців
Насіння майорця

Насіння майорця купити поштою в Україні

Для вирощування клумби багаторічників варто купити насіння цинії, замовити який в ГрінМаркет може кожен квітникар України поштою.

Показано 1 - 5 позицій (усього позицій 5)
Насіння майорця

Дивовижний представник сімейства Айстрові порадує тривалим розпусканням бутонів з початку літа і до самих заморозків.

Особливості посіву

Купити насіння цинії можна для безпосереднього посіву в грунт (в теплих регіонах країни) і для вирощування розсади. Багато професіоналів рекомендують використовувати другий варіант, так як розсада цинії, вирощування якої проводилося відповідно до агротехніки, більш стійка до несприятливих погодних факторів.

Алгоритм виконання робіт:

  • Провести попередню підготовку посівного матеріалу, загорнувши його в тканину, змочену в розчині препарату «Епітом». Через 24-48 год. з'являються перші сходи.
  • Приготувати ємність для посіву. Оптимально використовувати торф'яні стаканчики, так як рослина негативно реагує на пересадки і пікірування.
  • Приготувати поживний грунт. Новачкам доцільно використовувати покупний грунт.
  • На глибину 1 см посадити 2-3 насінини.
  • Зволожити посіви і перенести на підвіконня з температурою +22…25°С. Цинія, посів якої проведено грамотно, сходить через 2-3 доби.

Важливо! Розсада цинії, вирощування якої проводиться при нестачі світла, витягується. У такому випадку рекомендується додати грунт в ємність.

0 грн