Каталог
Каталог саджанців

Насіння квітів купити за доступною ціною

Купити насіння квітів в Україні пропонує інтернет-магазин GreenMarket, забезпечуючи широкий асортимент і високу якість.

При замовленні насіння на суму від 500 грн доставка безкоштовна.

Насіння агератума

Насіння агератума

Насіння айстри

Насіння айстри

Насіння аліссума

Насіння аліссума

Насіння бальзаміну

Насіння бальзаміну

Насіння бегонії

Насіння бегонії

Насіння вербени

Насіння вербени

Насіння віоли

Насіння віоли

Насіння газанії

Насіння газанії

Насіння гвоздики

Насіння гвоздики

Насіння дельфініуму

Насіння дельфініуму

Насіння дзвоників

Насіння дзвоників

Насіння еустоми

Насіння еустоми

Насіння ешшольціі

Насіння ешшольціі

Насіння жоржин

Насіння жоржин

Насіння іпомеї

Насіння іпомеї

Насіння кермеку

Насіння кермеку

Насіння кімнатних рослин

Насіння кімнатних рослин

Насіння левкою

Насіння левкою

Насіння майорця

Насіння майорця

Насіння маку

Насіння маку

Насіння мальви

Насіння мальви

Насіння настурції

Насіння настурції

Насіння обрієти

Насіння обрієти

Насіння орликів

Насіння орликів

Насіння пеларгонії

Насіння пеларгонії

Насіння петунії

Насіння петунії

Насіння платикодону

Насіння платикодону

Насіння ротиків

Насіння ротиків

Насіння соняшника

Насіння соняшника

Насіння стокротки

Насіння стокротки

Насіння флоксів

Насіння флоксів

Насіння хризантем

Насіння хризантем

Насіння чорнобривців

Насіння чорнобривців

Насіння шавлії

Насіння шавлії

Інші квіти

Інші квіти

Насіння квітів

Власники присадибних ділянок прагнуть не тільки до підвищення врожайності фруктів або овочевих культур, але і до прикраси свого двору. Досягти яскравого ефекту можна завдяки посадці квітів насінням. Правильний підбір складу – запорука того, що рослини будуть цвісти на протязі всього сезону, змінюючи один одного.

Популярні садові квіти в насінні

Підбирати рослини і планувати ділянку варто заздалегідь, а зима – найкращий час для візуалізації яскравого літнього саду. Ідеальний час посадки рослин на розсаду – лютий, тому краще підготуватися і вже отримати насіння квітів поштою від інтернет-магазину ГрінМаркет.

Існує більше 100 сортів насіння квітів, каталог включає найпопулярніші з точними фотографіями майбутніх рослин. Легкими в посадці і догляду вважаються:

 • Айстри – однорічні або багаторічні рослини з розеткою в формі зірки, повністю виправдовують свою назву. Різноманітні за формою пелюсток і забарвленням, вони прикрасять сад в період з середини літа і до пізньої осені. Айстри і інші насіння квітів купити в Україні пропонує інтернет-магазин GreenMarket.
 • Хризантеми – надають особливого шарму осінньому саду. Розцвітаючи серед шляхетного жовтіючого листя, вони змушують його оживати заново. Великі поодинокі головки або дрібна розсип суцвіть на одній гілці найрізноманітніших рослин. Насіння квітів купити можна в інтернет-магазині ГрінМаркет.
 • Чорнобривці – яскраві літні однорічні квіти, здатні рости в будь-яких умовах, і розбавити зелень на ділянці всією палітрою відтінків від ніжно-жовтого до коричневого.
 • Петунії – трав'яні однолітники, і таке насіння квітів купити можна в інтернет-магазині GreenMarket. Суцвіття у формі грамофонів невибагливі до умов утримання, стануть відмінним доповненням клумби або бордюрной композиції.

Правила вибору рослин для квітника

Яскравість і пахощі клумби забезпечать насіння квітів, інтернет-магазин ГрінМаркет пропонує найбільший вибір, а заготівля насіння в Україні гарантує схожість і адаптованість культур до місцевих кліматичних умов. Визначаючись з якісним складом квітника, слід орієнтуватися на наступні принципи:

 • Раціональний розрахунок площі ділянки з підбором необхідної кількості насіння.
 • Зонування клумби за термінами цвітіння рослин і вибір насіння квітів, купити в Україні які пропонує інтернет-магазин GreenMarket.
 • Витривалість і відповідність обраних рослин кліматичних умов регіону, затіненості або освітленості ділянки і режиму поливу, який може запропонувати власник.

Різні правила посіву насіння

Щоб прикрасити клумбу яскравими фарбами, важливо купити насіння квітів в Україні в перевіреному інтернет-магазині GreenMarket і посадити їх відповідним для кожного виду способом. Теплолюбні рослини або культури з довгим періодом вегетації переважно висаджувати розсадним методом. Висівати квіти на розсаду рекомендується вже в кінці зими, для пророщування ідеально підійдуть пікірувальні ящики або торф'яні стаканчики для розсади.

Холодостійкі квіти, насіння яких здатні пережити перепади температури, зацвітають через 8-10 тижнів з моменту посадки. Висівають їх безпосередньо у відкритий грунт.

Загальні рекомендації по посадці:

 • Замочування насіння за кілька годин до посіву;
 • Створення відповідної землі методом змішування вихідного ґрунту, перегною і торфу або покупка вже готової збалансованої суміші.
 • Укриття сходів плівкою при рассадному методі посіву.
 • Своєчасний полив згідно з рекомендаціями до кожного з видів рослин.

Догляд за квітами з насіння у відкритому грунті

Вирощування клумби передбачає покупку насіння квітів, інтернет-магазин ГрінМаркет гарантує доставку тільки якісних екземплярів, які повністю відповідають заявленим характеристикам. Для яскравого і своєчасного цвітіння досить:

 • Підгодовувати квіти мінеральними добривами з вмістом азоту і фосфору.
 • Поливати рослини з лійки або розпилювача тільки рано вранці або у вечірній час.
 • Прополювати клумбу від бур'янів, що забивають сходи квітів.

Захист від хвороб

Отримання насіння квітів поштою від інтернет-магазину GreenMarket гарантує посадку здорових рослин на клумбі, їх своєчасне проростання і рясне цвітіння. При неправильному догляді або загальному зараженні саду, квіти можуть бути схильні до грибкових інфекцій, для лікування яких підходить обробка розчином марганцівки або препаратом «Фундазол». Попереднє замочування в них насіння захистить сходи від зараження навіть за умови присутності інфекції в саду.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців