Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння дині

Насіння дині — щотижнева відправка поштою

Диня - баштанна культура сімейства Гарбузові. Батьківщиною цієї рослини є райони Передньої, Середньої і тропічної Азії, Афганістан і Іран. Деякі види походять з Китаю та Африки. В Європу культура потрапила в Середні століття. В їжу диню вживають в сирому вигляді, а також сушать, в'ялять, виготовляють мед, цукати або повидло. Крім цього диню використовують у народній медицині і додають у косметичні засоби. М'якоть цієї культури містить вітаміни С, А, Е, РР, В1, В2, В3, В6, В9, калій, кальцій, залізо, натрій, сірка, фосфор, хлор, а також такі мікроелементи, як марганець, йод, мідь, фтор, цинк, кобальт.

Показано 1 - 8 позицій (усього позицій 8)
Насіння дині

Різновиди дині

Диня - однорічна трав'яниста рослина. Стебло повзуче, листки округлі або серцеподібні, у пазухах яких розташовані квітки різностатеві і вусики. Плід дині це тиквіна, кулястої або циліндричної форми, яка має зелений, жовтий, коричневий або біле забарвлення, часто з зеленими смужками. Насіння, яких в одній дині міститься близько 300-800шт, плоскі і вузькі, в залежності від сорту широкоовальні або яйцевидні, матові або гладкі, білого, жовтого або кремового кольору. Розрізняють культурну і дикорослу диню, хоча останні зустрічаються все рідше. Самими смачними, соковитими і ароматними вважаються представниці азіатського виду. Ще існують дині європейської різновиди, які славляться скоростиглістю і можливістю пристосовуватися до різних умов. Дині наших селекціонерів можна розділити на скороспілки, літні та зимівлі. У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати найпопулярніші і багатьма улюблені сорти насіння дині.

Посадка дині

Диню вирощують як на захищеному, так і на відкритому грунті. Це теплолюбна рослина, тому місце для посадки повинно бути добре прогріте сонцем та захищене від вітру. Оптимальною для посадки стане багата на органічні речовини, легка і среднесуглинистая грунт. Термін посіву тривати з 20 квітня по 10 травня, але не пізніше 10 червня. Садять диню насінням. Якщо Ви хочете збільшити урожай, то попередньо слід прогріти їх і дати прорости. Посадку здійснюють рядовим способом. Відстань між рядами повинна бути від 70 до 100 див. Грунт в день посадки перекопують і додають мінеральну суміш.

Догляд за динею

Основний догляд полягає в прополюванні міжрядь. Щоб прискорити дозрівання плодів, проводять щеплення рослин. Корисно також додаткове запилення жіночих квіток. Коли плоди дині досягають розміру курячого яйця, на рослині залишають 3-5 зав'язей, видаляючи інші. Полив здійснюють теплою водою вранці. При посушливій погоді вранці і ввечері. Підгодівлю проводять через два тижні після посадки, додаючи в грунт розчин коров'яку або сечовину, а з появою зав'язей - кожні два тижні додають органічні і мінеральні добрива. Урожай збирають у міру дозрівання, зазвичай на відкритому грунті це відбувається на початку серпня. Зберігають дині в підвішеному стані або в ящиках, пересипаючи тирсою або соломою.

0 грн