Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння гороха

Насіння гороху — щотижнева відправка поштою

Горох - однорічна та багаторічна трав'яниста рослина сімейства Бобові. У перекладі з латинської слово горох - «pisum» означає «товкти». Його батьківщиною вважають Південно-Західну Азію. Горох містить велику кількість розчинної клітковини, вітаміни А, В1, К, фолієву кислоту, магній, калій, залізо, фосфор і протеїн.

Показано 1 - 9 позицій (усього позицій 9)
Насіння гороха

Різновиди гороху

Горох - рослина зі слабкими стеблами довжиною від 25 до 200 див. Листя складні, непарноперисті, закінчуються тоненькими вусиками, які чіпляються за опору, дозволяючи рослині стояти вертикально. Квітки метеликові типу розташовані у пазухах листків і мають білий або фіолетовий колір. Плоди - горошини знаходяться в лопатках, які складаються з двох стулок. Колір горошин буває світло-зелений, жовтий або крапчастий, в залежності від сорту культури. У кожній лопатці їх міститься від 5 до 10 штук. Культивовані сорти гороху ділять на дві групи: кормові - для корму тварин та овочеві - для використання в їжу. Овочеві сорти можна розділити на три сортогруппы: горох цукровий (в їжу вживається лопатки разом з насінням гороху, як у сирому вигляді, так і після термообробки), горох мозкової (застосовується в їжу в основному в консервованому вигляді), горох лущильний (в їжу використовуються тільки горошини в сирому і висушеному вигляді). У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати найпопулярніші сорти гороху такі, як Царський урожай, Дитячий солодкий, Оскар, Овочевий Алтайський смарагд та інші.

Посадка насіння гороху

Висаджують горох на добре освітлених і захищених від вітру ділянках. Оптимальним часом вважається рання весна. Для гладкозерновых сортів - кінець квітня, а для мозкових - трохи пізніше (на 1-2 тижні). Для скоростиглих сортів можливий річний посів (до 10 липня). У грунт, краще якщо це буде чорнозем з нейтральною кислотністю, перед посадкою необхідно внести компост з добривами. Не придатний для посіву глинистий, заболочений і легкий піщаний грунт з високою кислотністю. Садити горох краще смугами шириною 15-25 см. Глибина закладки - 3-5 см. Між рослинами відстань повинна бути не менше 5-10 див. Догляд за горохом Коли горох проросте, необхідно подбати про захист від птахів. Для цього сходи необхідно накрити сіткою або натягнути нитки. У посушливу погоду і в період цвітіння/наливання плодів горох поливають. Спільно з поливом проводять підгодівлю. Перша підгодівля здійснюється, коли рослина підросте до 8 див. Грунт навколо розпушують і подкучивают. Правильний догляд дозволить Вам вже через місяць цвітіння зібрати хороший урожай гороху.

0 грн