Каталог саджанцівНасіння квітів
Каталог саджанців
Насіння хризантем

Насіння хризантем купити в Україні

Для створення гарної осінньої клумби і насолоди процесом вирощування варто купити насіння хризантем в магазині ГрінМаркет.

Показано 1 - 4 позицій (усього позицій 4)
Насіння хризантем

Найкраще вирощування хризантем проводити розсадним методом, так, екземпляри будуть адаптовані до кліматичних умов регіону і зацвітуть раніше терміну.

Особливості виконання робіт

Однорічні квіти висівають в миски в кінці квітня-початку травня і як тільки мине загроза весняних заморозків ємності переміщують в сад. Посадка хризантем багаторічних проводиться в середині січня, так як вегетаційний період у них відносно довгий.

Рекомендації професіоналів:

  • Рослина схильна до виникнення інфекцій, а тому дуже важливо купити насіння хризантем високої якості. У ГрінМаркет посівний матеріал відповідає вимогам селекції.
  • Попередньо грунт необхідно знезаразити: пролити окропом або фунгіцидом, прожарити в духовці.
  • Не варто заглиблювати посівний матеріал мілкоквіткових сортів в грунт. Посадка хризантем проводиться поверхово, після чого насіння притрушують піском, зволожують за допомогою пульверизатора і накривають миски поліетиленом.
  • У зимовий період вирощування хризантем проводять під штучним освітленням при температурі навколишнього середовища +18°С.
  • У фазі 2-3-х справжніх листків розсаду пікірують. Оптимально використовувати торф'яні стаканчики.

Порада! До появи суцвіть органічні добрива не використовують, так як вони сприяють утворенню зеленої маси. Застосовувати рекомендується комплексні мінеральні препарати.

0 грн