Каталог саджанцівНасіння квітів
Каталог саджанців
Насіння ешшольціі

Насіння ешшольції купити поштою

Поселити ніжність в своєму саду дуже просто, варто лише купити насіння ешшольції, різновиди якої представлені в каталозі ГрінМаркет.

Показано 1 - 5 позицій (усього позицій 5)
Насіння ешшольціі

Завдяки великій кількості появи бутонів, навіть незважаючи на те що квітка живе всього три дні, кущик виглядає ошатно і витончено. Ефектно виглядає ешшольція на балконі, прикрашаючи своїм зовнішнім виглядом весь теплий період року.

Особливості посадки

На радість квітникарів ешшольція, вирощування якої виконується відповідно до рекомендацій, не вимагає до себе багато уваги. Яскрава представниця флори любить тепло і світло, з легкістю витримує сухість грунту і переносить перші осінні заморозки.

Секрети успіху:

  • Висівати матеріал можна в жовтні і в квітні безпосередньо в клумбу або в балконний ящик, а тому варто заздалегідь купити насіння ешшольції. До моменту посіву їх зберігають в холодильнику.
  • Насіння сіють поверхово, злегка вдавлюючи в грунт. До складу грунту рослина не вимоглива. Ешшольція на балконі почувається чудово в покупному грунті.
  • При густих посадках проводять проріджування посівів, залишаючи кущики на відстані 15-20 см. Процедуру виконують при утворенні п'яти справжніх листків.
  • Якщо вирощувати рослину розсадним методом варто використовувати торф'яні стаканчики, які дозволять перемістити кущики у відкритий грунт не травмуючи коренів.

Порада! Ешшольція, вирощування якої проводиться з осені сходить і зацвітає більш рано. Для отримання дружніх сходів на зимовий період посіви вкривають сухим листям.

 

0 грн