Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння кабачка

Насіння кабачка — щотижнева відправка поштою

Кабачок - рослина сімейства Гарбузові. Батьківщиною цієї овочевої культури є Південна і Центральна Америка. Кабачок містить вітаміни С і В, цукор, протеїн, пектин, жири, клітковину, крохмаль. В їжу використовують як сирий плід, так і оброблений: відварна, смажена, тушкована, печена, фарширований. З кабачків готують ікру, суфле, запіканки, оладки, хліб, додають в супи, каші і т. д. Крім самих кабачків придатні до вживання квіти і пагони. Насіння молодих плодів використовують в косметичних цілях для виготовлення кремів.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 20)
 1  2   
Насіння кабачка

Різновиди кабачка

Кабачок - скоростигла однорічна культура. Стебло - прямостояче, слабоветвящийся. Квітки поодинокі, одностатеві, білого або жовтого кольору. Плід - тиквіна циліндричної форми. Забарвлення кабачка залежить від сорту буває зеленим, білим, світло-зеленим. У нашій кліматичній зоні поширені два типи кабачків - розгалужених і гілкується. У нашому інтернет-магазині Ви зможете замовити найбільш продуктивні сорти кабачка.

Посадка кабачка

Кабачки слід висаджувати в родючому грунті з нормальною кислотністю. Підготувати ґрунт потрібно ще восени, добре вскопав ділянку. Навесні розрівняти, видалити бур'яни і внести органічні і мінеральні добрива. Висаджують кабачки насінням або заздалегідь підготовленої розсадою в добре прогріту землю. Посадку насінням починають з 1 травня по 10 червня. Відстань між рослинами повинна бути 70 див. Насіння укладають у лунку по дві штуки на глибину 2-3 см, якщо проростуть обидва, одне видаляють або пересаджують. Якщо висаджувати розсадою, то з 10-25 квітня або 1-10 травня насіння висівають у теплиці або в горщиках на підвіконні. Через 30-35 днів висаджують в грунт за такою ж схемою, як і насінням. Вибираючи місце для посадки, слід врахувати, що кабачок любить сонячні, захищені від вітру ділянки.

Догляд за кабачком

Кабачок цвіте і утворює зав'язі до заморозків. Збір дозрілих плодів, коли вони досягнуть 20-ти сантиметрового розміру, необхідно проводити кожні 2-3 дні, від цього підвищиться врожайність. В залежності від погоди, кожні 3-4 дні кабачки рясно поливають теплою водою. Якщо вода буде холодною, рослина загине. Поки кабачки не розростуться, потрібно розпушувати і прополювати грунт. Це збагатить кореневу систему повітрям і дозволить видалити бур'яни. Підгодівлю проводять мінеральними добривами і органічними речовинами.

0 грн