Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння капусти

Насіння капусти — щотижнева відправка поштою

Капуста - овочева рослина родини Хрестоцвіті. Батьківщиною цієї культури є Північна Африка і Середземномор'ї. Вирощували капусту ще до нашої ери в Стародавньому Римі та Греції. На початку нашої ери рослина поширилося по всьому світу. У перекладі з давньоримського слово «капуста», а точніше «капут», що означає «голова». Цей овоч містить такі вітаміни як U, К, С, А, В1, В2, В3, D, Р, РР, Н, а також клітковину, молочну кислоту, кальцій, калій, залізо, магній, фосфор, селен та інші мінерали, мікроелементи та амінокислоти. В їжу капусту використовують у сирому, квашеному, смаженому, тушкованому, вареному вигляді і т. д.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 35)
 1  2  3   
Насіння капусти

Різновиди капусти

Капуста являє собою одно-, дво - або багаторічна рослина. Стебла - прямостоячі або полуприподнятые, гіллясті. Листки чергові. Квітки зібрані в кисті, мають жовте забарвлення. Плід - стручок. Насіння кулясте, коричневі, бурі або жовті. Найпоширеніші види капусти - білокачанна (найпопулярніша, має невисокий потовщене стебло, який густо покритий великими листками), червоноголова (морозостійка, листя мають фіолетово-червоний колір), кольорова (складається з щільно розташованих зачаткових квіток на товстих коротких ніжках), брюссельська (високий стебло з дрібними кочанчиками в пазухах листків), савойська (гофровані, пухирчасті листя жовто-зеленого кольору) і кольрабі (має потовщений кулястий стебло). У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати різні сорти капусти для своєї ділянки.

Посадка капусти

Капуста світлолюбна культура. Перед посадкою в грунт насіння готують, для цього їх поміщають в гарячу воду на 15 хвилин, а потім у холодну воду на 1 хвилину. Після цього можна залишити в холодильнику на 24 години в розчині мікроелементів. Промиті насіння просушують і приступають до посадки. Восени ділянка, де планується висів, удобрюють вапняними речовинами. Навесні - органічними добривами. Посадку можна проводити як насінням, так і розсадою. Глибина закладення в грунт - 1 див. Схема розсадки для ранніх сортів - 45х25 см, для пізніх - 35х60 див.

Догляд за капустою

Коли на рослині з'являться 6-7 листків, починають підгодівлю органічними добривами. Грунт навколо капусти поливають і розпушують. Після посадки полив здійснюють кожні 3-4 дні протягом двох тижнів. Далі поливати в залежності від погодних умов, але не рідше одного разу на тиждень. Через три тижні після посадки грунт обробляють, потім повторно через 8-10 днів. Першу підгодівлю азотом, фосфором і калієм, поєднують з підгортанням. Для попередження появи шкідників грунт і рослина опудривают деревною золою. Збір врожаю ранніх сортів капусти проводять по мірі досягнення качана ваги 0,5-1 кг. Пізні сорти дозрівають більш рівномірно, тому їх збирають в один прийом у кінці жовтня - початку листопада. Якщо рослина добре розвинене, то можна зібрати другий урожай. Зберігають капусту в підвішеному стані або в ящиках качанами всередину при температурі 0-1°С і відносною вологістю повітря 80-85%.

Стаття про застосування капусти в ландшафтному дизайні: Мереживна клумба з декоративної капусти

0 грн