Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння кукурудзи

Насіння кукурудзи — щотижнева відправка поштою

Кукурудза - трав'яниста рослина з сімейства Злакових. Батьківщиною цієї культури є Центральна і Південна Америка. В Європі кукурудза з'явилася завдяки Колумбу, який завіз її в XV столітті. Ця рослина є одним з основних у світовому землеробстві. Зерна кукурудзи містять такі вітаміни, як Е, В, В2, В6, В15, Р, а також ніацин, холін, біотин, калій, кальцій, кремній, магній, сірку, фосфор, хлор, кобальт, марганець, фтор, хром, нікель, олово, селен, титан, цинк. З кукурудзи виготовляють масло, борошно, крупу, кукурудзяні пластівці, використовують у пивоварній, спиртовій і консервної промисловості. З стебел виробляють папір, віскозу, лінолеум, активоване вугілля, оцтову кислоту, клей та інші продукти. Кукурудзяні рильця йдуть на виготовлення чаю і настоїв. З відходів отримують глютамінову кислоту. Також кукурудза є цінною кормовою культурою.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 15)
Насіння кукурудзи

Різновиди кукурудзи

Кукурудза - однорічна трав'яниста рослина. Стебло до 6 м заввишки - округле, прямостояче, не порожнистий, розділений потовщеними стебловими вузлами до 7 см в діаметрі. Листки великі, чергові, лінійні. Суцвіття кукурудзи бувають двох видів: чоловіче - волоть і жіноче - качан. Плід - зернівка, яка в залежності від сорту може мати білий, кремовий, жовтий і помаранчевий окрас. Залежно від величини і форми зерна, розподілу борошнистої і рогоподібних частини, кукурудзу поділяють на такі підвиди: зубовидна, кремниста, крохмалиста, цукрова, лопається, восковидная і плівчаста. За періодами дозрівання це рослина буває: ранньостиглим, среднераннеспелым, среднераннеспелым, среднепозднеспелым, пізньостиглі і дуже пізньостиглі. У нас в інтернет-магазині Ви зможете знайти найпоширеніші і перевірені сорти кукурудзи, а також дізнатися багато корисної інформації про цю культуру.

Посадка кукурудзи

Кукурудза тепло - і світлолюбна рослина, яка не любить холодних північних вітрів. Для посадки цієї рослини підійде пухка, дренажна грунт з великим вмістом поживних речовин. Кращий варіант для кукурудзи - чорнозем, суглинистий або супіщаний грунт. Місце для посадки потрібно підготувати заздалегідь. Восени грунт удобрюють фосфорними і органічними добривами. Посадку слід починати в той час, коли земля добре прогріється, тобто в кінці квітня - початку травня. Щоб сходи рослини швидше зійшло, насіння попередньо замочують. Висаджують кукурудзу рядками, відстань між якими має бути не менше 50-60 див. В лунку, на глибину 3-5 см, поміщають 3-4 зернини. Коли з'являться сходи, їх проріджують так, щоб в лунці залишилося 1-2 рослини. Якщо є необхідність у більш ранньому урожай, то посадку слід проводити розсадним способом.

Догляд за кукурудзою

Основні етапи догляду за кукурудзою полягають в прополці, поливі і розпушуванні грунту. Незважаючи на те, що ця рослина вважається посухостійких, під час росту воно потребує вологи. Для підживлення кукурудзи використовують органічні добрива у вигляді перегною або компосту, а також мінеральні речовини. В період активного зростання міжряддя необхідно постійно прополювати, але акуратно, щоб не пошкодити кореневу систему. Бічні пагони, які часто утворюються на стовбурах кукурудзи потрібно видалити.

0 грн