Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння цибулі

Насіння цибулі — щотижнева відправка поштою

Цибуля - рослина з сімейства Цибулинні. Батьківщиною цього овочу є Іран, Афганістан і Туркменія, хоча перші згадки про луці були ще у Древньому Єгипті. На сьогоднішній день успішно вирощують цю культуру по всьому світу. Цибуля містить цукор, вітамін С і В, флаваноїди, ферменти, мінеральні солі заліза, калій, фосфор, йод, ефірні олії, органічні кислоти, пектини та інші мінерали і мікроелементи. Цибулю використовують в кулінарії, народній медицині та косметології.

Показано 1 - 11 позицій (усього позицій 11)
Насіння цибулі

Різновиди цибулі

Рід цибулевих налічує близько 400-600 видів. Для вживання в їжу використовують лише 18 з них. Цибулю можна розділити на однорічний і багаторічний. Найбільш поширений вид - ріпчасту цибулю, який ділиться на південний, західний і східний. Також популярними сортами є - цибуля-шалот, цибуля-порей, цибуля-батун, шніт, багатоярусна, цибуля слизун. За смаковими якостями цибулю ділять на гострий, напівгострий і солодкий. Купити насіння цибулі для посадки можна в нашому інтернет-магазині. У нас Ви знайдете тільки перевірені сорти цього популярної городньої культури.

Посадка цибулі

Цибулю краще висаджувати на рихлому і добре аерованому ґрунті - це дозволить домогтися більшого врожаю. Висаджують насіння цибулі рядовим і шаховим способом. Головною умовою посадки є відстань між рослинами, яке повинно бути не менше 10 див. Перед тим як засіяти насіння, грунт необхідно удобрити органічними або мінеральними добривами. Оскільки цибулю є холодостійких культурою, насіння проростає навіть при 5 °C. Крім посіву насінням можна використовувати розсадний метод. Так вирощують солодкі і напівгострі сорти цибулі. Розсада вирощується в теплиці протягом 50-60 днів без пікіровки. Висаджувати у грунт можна тоді, коли на рослині з'являться 3-4 листочка. Крім відкритого грунту цибулю можна вирощувати на підвіконні у спеціальних ємностях.

Догляд за цибулею

При правильно обраному місці посадки і якісному догляді, сходи з'являються вже на 5-6 день після засіву. Під час інтенсивного росту цибулю потребує вологи, тому в цей час потрібно приділити особливу увагу поливу. Температура поливної води повинна бути не нижче 18°С, оскільки від холодної води є ризик захворювання борошнистою росою. Якщо грунт не досить родюча, слід провести підживлення. Хворобливі і слабкі рослини необхідно видаляти. Також важлива своєчасна прополка цибулі від бур'янів.

0 грн