Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння моркви

Насіння моркви — щотижнева відправка поштою

У ГрінМаркет представлене до вибору насіння моркви, купити в Україні які можна з гарантією відповідності сорту.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 19)
 1  2   
Насіння моркви

Для вирощування джерела каротину варто купити насіння моркви, замовити які можна в інтернет-магазині ГрінМаркет прямо з дому. Завдяки високому вмісту вітамінів, ефірних масел, мінеральних солей, фосфоліпідів коренеплід користується популярністю протягом десятиліть.

Вимоги культури

Знаменита рослина вимоглива до зовнішніх чинників і тільки при створенні сприятливих умов здатна давати високі врожаї. Культура воліє:

  • Пухкий, живильний субстрат. При чому ідеальна ділянка та, яку удобрювали гноєм, що перепрів два роки тому. Перш ніж купити насіння моркви готують грунт.
  • Світле місце, захищене від протягу.
  • Висока загущеність призводить до зниження врожайності. Молоді рослини проріджують, але не пересаджують.

Насіння моркви купити в Україні може кожен дачник за оптимальною ціною. Варто знати, що сходять вони дуже туго. Сухий посівний матеріал висівають рано, пізні заморозки культурі не страшні.

Способи посіву корисної культури

Новачкам дуже важливо знати, як підготувати насіння моркви до посадки. Існують різні способи економії посівного матеріалу:

  • Наклеїти насіння за допомогою клейстеру з борошна на смужки з газет, підсушити, згорнути стрічки рулоном, зберігати в сухому місці. Як тільки прийде час, рулони розмотують в борозенці, присипають грунтом і чекають сходів.
  • Коробку з-під зубочисток заповнити посівним матеріалом, налаштувати отвір на розмір насіння, струсити в борозну.
  • Помістити посівний матеріал в тканинний мішечок, закопати в грунт, як тільки з'являться перші проталини, засипати снігом. Через 15-18 днів з'являються паростки і посівний матеріал готовий до переміщення в борозенки.
0 грн