Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння огірків

Насіння огірків — щотижнева відправка поштою

Огірок - трав'яниста рослина сімейства Гарбузові. Батьківщиною цієї овочевої культури є тропічні і субтропічні райони Індії. В огірку містяться вітаміни А, В1, В2, В3, В:, В9, С, Е, Н, РР, а також залізо, калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, хлор, йод, марганець, мідь, молібден, фтор і т. д. Цей овоч досить популярний продукт в кулінарії, але ще його широко використовують у медицині і косметології.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 47)
 1  2  3  4   
Насіння огірків

Різновиди огірків

Огірок - однорічна рослина. Стебло - стелеться, шорсткий, на кінці має вусики, завдяки яким чіпляється і витягується в зростанні. Листя - п'ятилопатеві, серцеподібні, зеленого кольору. Квітки - великі, жовтих відтінків. Плід - багатонасінний, соковитий, пухирчастий, залежно від сорту має різну форму і розмір. Насіння - маленькі, плоскі, білого кольору. В залежності від використання огірка, розрізняють консервні, салатні і універсальні сорти. По термінах дозрівання - скоростиглі, середньостиглі, середньопізні, пізньостиглі. Самим популярним у нашій країні є ніжинський огірок. Крім нього на городі можна часто зустріти великі, дрібноплідні (корнішони), зелені, жовті і білі сорти. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір насіння огірка, серед яких Ви обов'язково знайдете підходящий сорт.

Посадка огірків

Огірок добре плодоносити як в теплиці або парнику, так і на відкритому грунті. Оскільки ця культура теплолюбна, посадку слід починати не раніше травня місяця. Огірок висівається сухим насінням, пророщених насінням і розсадою. Все залежить від того, коли планується збір врожаю. Розсадний метод дозволить отримати ранні огірки. Земля для посадки повинна бути пухкої, а головне родючої і не кисла. Свіжі добрива, як і томат, огірок не любить, від цього плоди стають гіркі на смак і змінюють свій колір. Щоб удобрити грунт, необхідно восени додати в неї гній або коров'як.

Догляд за огірками

Огірок - вологолюбна рослина, тому особливу увагу необхідно приділити поливу. Без вологи листя рослини опускаються. Після поливу, коли верхній шар землі підсихає, потрібно провести глибоке розпушування ґрунту. Догляд за огірком також включає в себе своєчасну підв'язку. Крім того, слід уважно розглядати рослини на предмет хвороби та шкідників, щоб вчасно вжити заходів. Збір врожаю проходить у міру дозрівання плодів. Краще це робити, коли огірок ще не великий, хрусткий з дрібними, м'якими насінням.

Більше інформації про насіння огірків читайте у статті: Як вибрати насіння огірків

0 грн