Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння перця

Насіння перцю — щотижнева відправка поштою

Перець - трав'яниста рослина сімейства Пасльонові. Батьківщиною цієї овочевої культури є Америка. Там і в наш час можна зустріти дикі види перцю. В Європі овоч з'явився в кінці XV століття. Перець широко застосовується в кулінарії, а також як лікарська і декоративна рослина. У плодах міститься вітамін С, Р, А, В1, В2, В6, РР, а також натрій, калій, цинк, залізо, кальцій, йод, магній, фосфор та інші макро - і мікроелементи.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 22)
 1  2   
Насіння перця

Різновиди перцю

Перець - однорічна овочева рослина. Стебло - пряме, розгалужене. Листи - прості, одиночні або зібрані в розетки. Квітки - великі, поодинокі або зібрані в пучки. Плід - помилкові, пустотілі ягоди, багатонасінні, залежно від сорту - червоні, жовті, оранжеві, коричневі, різної величини і форми. Насіння - маленькі, плоскі, білого кольору. Розрізняють такі підвиди перцю: овочевий загострений, салатний перець, овочевий товстий, овочевий малий, овочевий різної довжини, овочевий чагарниковий. За смаковими якостями - солодкий, пікантний, гострий. Найбільш популярні - болгарський перець, чилі, овочевий. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете такі сорти, як Каліфорнійське чудо, Іволга, Біле золото, Пане, Букет Сходу, Мавр, Російська розмір, Подарунок Молдови, Китайський вогонь та багато інших.

Посадка перцю

Перець можна висаджувати розсадним методом або пророслими насінням. Місце для посадки повинно бути сонячним, захищеним від вітру. Кращою для вирощування перцю грунтом буде чорнозем нормальної кислотності з достатнім вмістом поживних речовин. Ще з осені необхідно перекопати ділянку та внести в нього мінеральні і органічні добрива. Навесні - додати аміачну селітру. Схема посадки перцю 40х40 див. Рослини не повинні тіснитися на грядці. При посадці насінням слід рясно полити грунт і накрити посіви поліетиленовою плівкою - це дозволить перцю швидше дати сходи.

Догляд за перцем

Основними етапами правильного догляду за перцем є полив, підживлення, прополювання від бур'янів і підв'язка. У вегетаційний період потрібно скорочувати довгі пагони. Підгодівлю перцю здійснюють рідкими органічними добривами. Для того щоб залучити комах-запилювачів, рослина слід обприскувати цукровим розчином. У перцю розрізняють два види стиглості - технічна, коли збирають плоди для зберігання, транспортування або продажу та біологічна, коли настає справжня стиглість. В залежності від мети використання та проводять збирання врожаю.

Читайте статью "Декоративний кімнатний перець вогник" от практикующего автора-садовода!

0 грн