Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння перця

Насіння перцю — щотижнева відправка поштою

Для забезпечення сім'ї корисними і смачними овочами, варто купити насіння перцю, асортимент сортів якого представлений в каталозі ГрінМаркет.

Показано 1 - 13 позицій (усього позицій 13)
Насіння перця

Для отримання шикарного врожаю вкрай важливо виростити сильну розсаду, посадка перцю в грунт проводиться саме розсадним способом.

Секрети вирощування сильної розсади

Для отримання завидного врожаю необхідно:

  • Визначити оптимальні терміни посіву, з огляду на, що середній розсадний вік повинен становити 2,5-3 міс. в залежності від сорту культури і регіону культивації.
  • Підготувати посівний матеріал: провести знезараження, замочити в стимуляторі зростання, проростити. Дражоване насіння перців для відкритого грунту не потребують попередньої підготовки і висіваються сухими.
  • Підібрати субстрат. Оптимально використовувати готовий магазинний грунт нейтральної кислотності. При самостійному приготуванні ґрунтової суміші беруть садову землю, торф, перліт, річковий пісок.
  • Підготувати ємності для пророщування насіння. Підходять торф'яні стаканчики, невеликі горщики об'ємом 100-200 мл, торф'яні таблетки. Доцільно використовувати касети для розсади.

У GreenMarket можна купити насіння перцю в будь-який період року з гарантією свіжості і правильного зберігання. Посівний матеріал сходить сильним і здоровим практично 100%.

Посадка перцю в грунт проводиться після загартовування розсади, як тільки температура грунту перевищує +12°С. На момент висадки насіння перців для відкритого грунту повинні перевтілитися в потужні кущики з 8-12 справжніми листами, а іноді і сформованими бутонами.

0 грн