Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння петрушки

Насіння петрушки — щотижнева відправка поштою

Петрушка - рослина з сімейства Зонтичні. Батьківщиною цієї культури є Середземномор'ї. У перекладі з давньогрецької петрушка «petroselinon» означає - «кам'яний селера». Таку назву їй дали жителі Стародавньої Греції, які знайшли це рослина произрастающим на скелях. В корені, насіння і листках петрушки містяться вітаміни А, С, РР, В1, В2, До, а також флавоніди, фітонциди, солі магнію, кальцію, калію, залізо, фтор, каротин. В їжу її використовують у свіжому, сушеному, замороженому і солоному вигляді. З кореня отримують сік, додають у страви для додання пряного, стійкого аромату і солодкуватого смаку. Крім того петрушку використовують у лікувальних цілях та у виготовленні косметичних засобів.

Показано 1 - 7 позицій (усього позицій 7)
Насіння петрушки

Різновиди петрушки

Петрушка - дворічна або багаторічна рослина висотою від 70 см до 1,5 м. Стебло - округлий з тонкими лініями. Листя черешкові, нижні двояко - і троякоперисторассеченные, верхні - трійчатоскладне. Квітки зелено-жовтого кольору зібрані в парасольку. Плід - дрібна яйцеподібна двусім'янка. Корінь веретеноподібний білого кольору. Петрушка буває двох видів - коренева і листова. Коренева більш урожайна. Її поділяють на ранню та пізню. Таку петрушку воліють вирощувати багато садівники, оскільки крім коренеплоду можна використовувати і листя. Листова буває - звичайна і кучерява. Цю петрушку вирощують для отримання листя, а ось коріння в їжу не придатні, оскільки вони дрібні. У нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати кращі сорти насіння петрушки.

Посадка петрушки

Петрушку краще вирощувати на родючих рихлих грунтах в невеликому затіненні. Насіння можна висаджувати ранньою весною і восени. Для того щоб петрушка швидше зійшла, насіння необхідно попередньо замочити, а краще проростити, інакше з'являться перші сходи на 2-3 тижні пізніше. Якщо планується осінній посів, тоді цього робити не потрібно. До весняного посіву треба підготуватися восени. Ділянку слід перекопати і внести поживні речовини. Насіння петрушки висіваються в борозенки на глибину 3 см, потім посіви засипають торфом і накривають плівкою.

Догляд за петрушкою

Петрушка не вимагає великої уваги до себе. Головна умова для отримання хорошого врожаю - це полив, розпушування грунту та видалення бур'янів. Також необхідно два рази прорідити петрушку так, щоб відстань між рослинами була 2,5-3 див. Перший раз це роблять після появи сходів, другий раз через два тижні.

0 грн