Каталог саджанцівНасіння квітів
Каталог саджанців
Насіння петунії

Насіння петунії— щотижнева відправка поштою

Петунія - рослина з сімейства Пасльонові. Батьківщиною цієї культури є Південна Америка, Бразилія і Аргентина. В перекладі з португальського слова «petun» означає - «тютюн». Таку назву рослина отримала за схожість листя з листям тютюну. Завдяки різноманітним відтінкам квітки - білий, червоний, бузковий, жовтий, ніжно-рожевий, строкатий, петунія служить прикрасою саду і вигідно вписується в будь-який квітник.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 33)
 1  2  3   
Насіння петунії

Різновиди петунії

Петунія - рід однорічних трав'янистих рослин. На сьогоднішній день налічується близько 25 видів петунії. Всі ці сорти є гібридами, які почали з'являтися з середини XIX століття. Квіти петунії можна розділити на такі групи: крупноквіткові (квітка до 10 см в діаметрі), багатоквіткові з дрібними квітами (дрібні квіти з рясним цвітінням), дрібноквіткові (діаметр квіток 3-5 см), флорибунда (проміжна форма між багатоквіткової та кущової), карликові (висота самої рослини 15-30 см) і повисла (каскадні, ампельні, сурфінії, супертунии, фортунии - зі звисаючими стеблами). У нашому інтернет-магазині Ви знайдете насіння найяскравіших представниць роду петунії - Лавина Жовта зірка, Пан-Оксамит Лаванда, Дабл Каскад, Софистка, Рожевий оксамит і багато інших.

Посадка петунії

Петунії вирощують як на відкритому ґрунті, так і в горщиках на балконах. Де б Ви не вирішили посадити це рослина, важливо пам'ятати, що місце повинно бути добре освітленим. При недоліку сонячного кольору, стебла подовжуються, а також відбувається уповільнення розвитку. Грунт для петунії повинна бути добре дренованим, супіщаних або суглинкових з нейтральною кислотністю. Посадку можна проводити як розсадою, так і насінням. Для розсади в контейнер насіння висаджують у другій половині березня. У відкритий грунт - в кінці травня. Відстань між дрібноквіткових петуніями повинно бути не менше 10-20 см, між крупноквіткові - 20-25 см. Після посадки грунт поливають і навколо треба замульчувати торфом.

Догляд за петунією

Петунії люблять рясний полив і не виносять застою вологи в коріння, що може призвести до припинення цвітіння. У суху погоду рослина слід обприскувати. Ґрунт підживлюють мінеральними і органічними добривами (компост, перегній, коров'як). Для того щоб петунія мала доглянутий вигляд, засохлі квіти необхідно видаляти. Негативний вплив на рослину можуть чинити несприятливі погодні умови - вітри і дощі.

 

Стаття про вирощування і догляд за питунией: Як виростити петунію?

0 грн