Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння квасолі

Насіння квасолі — щотижнева відправка поштою

Квасоля - трав'яниста рослина сімейства Бобові. Батьківщиною цієї культури є Латинська Америка. В Європу квасоля потрапила завдяки Колумбу. У XVII-XVIII століттях вона з'явилася і в наших краях, як декоративна рослина. Зараз квасоля досить популярна по всьому світу. Її плоди містять білки, вуглеводи, каротин, калій, фосфор, мідь, цинк, амінокислота, флавоноїди, стерини, органічні кислоти, а також такі вітаміни, як тіамін, аскорбінова і пантотенова кислота, піридоксин. У раціоні харчування квасоля займає найважливіше місце. В ній містяться білки близькі до білків м'яса і засвоюються організмом на 75%. Завдяки цілющим властивостям квасоля використовують у народній медицині і косметології.

Показано 1 - 12 позицій (усього позицій 12)
Насіння квасолі

Різновиди квасолі

Квасоля - однорічна рослина. Стебло у одних сортів - прямий, сільноветвістий, в інших - кучерявий. Листя - трійчатоскладне, парноперисте. Квітки - метеликові, зібрані в пазушні кисті, мають забарвлення від білих до фіолетових. Плід - біб, прямі або зігнуті, циліндричної форми, блідо-жовтого, зеленого, фіолетового відтінків. Насіння - еліптичні, різноманітних кольорів. В залежності від будови бобів квасоля ділиться на: лущильні, полусахарные, цукрові або спаржеві сорту. Найпопулярнішими для вирощування в нашій кліматичній зоні є: червона квасоля, біла квасоля, зелена квасоля, червона квасоля, жовта воскова квасоля, спаржеві і кучеряве види квасолі. Для сільськогосподарських цілей вирощують кормові боби. Вибрати насіння квасолі Ви можете в нашому інтернет-магазині.

Посадка квасолі

Місце для посадки квасолі слід підготувати з осені. Це повинен бути добре освящаемый ділянку з легкої, дренованим, родючим грунтом. У цей час слід вносити фосфорні та калійні добрива, а також органіку. Навесні грунт можна удобрити внісши перегній або гній. Перед посадкою квасолі, насіння замочують в теплій воді і поміщають в мішечки для того щоб вони проросли. У відкритий грунт поміщають у другій половині травня. Схема розсадки - рядова з інтервалом 30-45 див. Глибина закладки - 3-5 см. Кількість насіння в лунки - 2 штуки. Якщо посіви накрити плівкою, то квасоля зійде набагато швидше.

Догляд за квасолею

Квасоля - невибаглива рослина. Для неї важливий своєчасний полив, якщо на вулиці тримається суха погода, а також прополка від бур'янів і розпушування межрядного простору. Щоб догляд звести до мінімуму, можна замульчувати грунт. Збір урожаю квасолі починається через дві-три тижні після початку цвітіння.

0 грн