Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння фізаліса

Насіння фізалісу — щотижнева відправка поштою

Фізаліс - трав'яниста рослина сімейства Пасльонові. Батьківщиною цієї культури є Центральна Америка - Мексика і Гватемала, де він і зараз зустрічається в дикому вигляді. Ягоди фізалісу використовуються з лікувальною метою в народній медицині. В них містяться яблучна, винна, лимонна, янтарна, кавова, фуроловая, сінаповую органічна кислота, а також вітамін С, пектин, дубильні речовини, цукор, жирні олії. Ягоди фізалісу споживають як у свіжому, так і в маринованому або сушеному вигляді.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
Насіння фізаліса

Різновиди фізалісу

Фізаліс - однорічна, дворічна або багаторічна рослина. Стебло - прямостояче, просте або розгалужене, в середньому 30 см заввишки. Плід їстівного фізалісу - м'ясиста ягода оранжевого або світло-зеленого кольору, солодка на смак. Листя - яйцевидні, зубчасті. Квітки - поодинокі. Найпопулярніші для вирощування їстівні види цієї культури - фізаліс звичайний, фізаліс мексиканський і суничний. До їстівних також відносять: Ананасовий, Грибовський, Сюрприз, Кондитерський, Колумб, Корольок, Чарівник, Московський ранній, Овочевий Кондитер, Сливовий джем, Томатілло, Цукровий Изюмчи, Філантроп. Декоративні сорти використовуються для оформлення квітників і городів, але їх ягоди отруйні: Алькекенги, Франше, Лонгифолия. У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти насіння фізалісу і виростити цю рослину на своїй ділянці.

Посадка фізалісу

Фізаліс можна висаджувати розсадою, що переважно, і насінням. Для розсади насіння висівають у березні удобрюють спеціальної готовою сумішшю для овочів і чекають сходів при температурі 18-20С. Фізаліс - солнцелюбивая культура, тому приміщення, де вирощується розсада має бути добре освітленим. На початку квітня, коли земля добре прогріється, 40-55-ти денні саджанці пересаджують у відкритий грунт.

Догляд за физалисом

Почали здорові саджанці слід підгодувати мінеральними і органічними добривами, які призначені для овочів. Перезволоженого ґрунту і застоїв води фізаліс не любить, тому рясні поливи йому протипоказані. Якщо на рослині сформувалося багато зав'язей, потрібно зробити опору і підв'язати стовбур. Збір урожаю залежить від сорту фізалісу, в середньому через 85-90 днів після появи перших сходів. Якщо посадка була розсадою, то через 45-60 днів. Плоди збирають у міру дозрівання. Недозрілі ягоди до настання холодів теж зривають і дають дозріти в теплому, світлому місці.

Тематична пізнавальна стаття: Фізаліс - смачна ягода з китайського ліхтарика

0 грн