Каталог саджанцівНасіння квітів
Каталог саджанців
Насіння флоксів

Насіння флоксів за доступною ціною

Для вишуканої прикраси ділянки з весни і до осені варто використовувати насіння флоксів багаторічних, купити які можна в інтернет магазині ГрінМаркет за оптимальною ціною.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
Насіння флоксів

Приємний запах, простий догляд, виняткова морозостійкість, рясне цвітіння – рослина прекрасна у всьому. Саме тому багато дачники цікавляться, де купити насіння флоксів з гарантією відповідності сорту.

Особливості посівних робіт

Посів флоксів насінням є класикою садівництва, так як саме цей спосіб дозволяє отримати сортові екземпляри, адаптовані до навколишнього середовища. Матеріал висівають безпосередньо в клумбу або в ємності.

Важливо! Насіння флоксів багаторічних, купити які може кожен садівник України з доставкою поштою, висіваються поверхнево без забивання в грунт.

Правила отримання міцної розсади:

  • Використання здорового посівного матеріалу, а тому вкрай важливо знати, де купити насіння флоксів. У GreenMarket всі сорти відповідають вимогам селекції.
  • Ємності з посівами містять при температурі +20…22°С.
  • Створення парникового ефекту обов'язково. Миски накривають поліетиленом до появи перших сходів.
  • Ящик з розсадою необхідно повертати різними сторонами до сонячних променів.
  • Поливати молоді рослини варто акуратно, не допускаючи перезволоження і пересихання грунту.
  • У квітні-травні проводять загартування розсади, а після загрози пізніх заморозків здійснюють пересадку рослин в клумбу.

Посів флоксів насінням безпосередньо в грядку проводять в травні. У кожну сформовану ямку кладуть 3-4 насінини, акуратно присипають грунтом і поливають теплою водою, вкривають плівкою. Через 10-15 днів зміцнілу рослину починають підгодовувати.

0 грн