Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння редису

Насіння редису — щотижнева відправка поштою

Редис - овоч сімейства Капустяні. Батьківщиною цієї культури є Південно-Східна і Середня Азія. В Європу редис потрапив з Венеції, куди його привіз з Китаю мандрівник Марко Поло. У Росії цей коренеплід потрапив з Голландії завдяки Петру I. Редис дуже корисна рослина, в ньому міститься вітамін С, В1, В2, В3, В4, В5, В6, В9, А, К, а також калій, кальцій, фосфор, натрій, магній, залізо, фтор, нікотинова і саліцилова кислота. У їжу вживають не тільки коренеплоди, але й листя цієї рослини. Крім кулінарії редис використовують у лікарських цілях і косметології.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 17)
 1  2   
Насіння редису

Різновиди редиски

Редис - однорічна або дворічна трав'яниста рослина. Корінь має потовщену округлу або конічну форму. Колір коренеплоду, в залежності від сорту, буває червоний, білий, чорний, фіолетовий або рожевий. Листя - сильно або слабо розсічені іноді цілісні, формують розетки. Квіти - великий віночок білого, рожевого або ніжно-фіолетового забарвлення. Плоди - нерастрескивающиеся широкі стручки довжиною від 2 до 7 див. Всі відомі види редису можна розділити на європейські, японські, китайські та озимі сорти. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете кращі сорти насіння для посадки редиски, а також дізнаєтеся про те, як правильно виростити хороший урожай.

Посадка редиски

Садіння у відкритий грунт можна починати з 10 квітня. У цей час сіють ранні сорти редиски, а пізні - починаючи з серпня. На початку березня висівають редиску в теплицях або на балконі. Для посадки редиски більш придатна супіщаний грунт з нейтральною або слабкою кислотністю, яку з осені збагачують перегноєм, гумусом, суперфосфатом, калійної сіллю. Місце для грядок має бути сонячне. Підготовлені заздалегідь насіння (замочені на 12 годин) висіваються у добре розпушений ґрунт на глибину 1,5 см. Зверху грядки накривають плівкою. Коли з'являться сходи, редис необхідно прорідити так, щоб рослини перебували в 5 см один від одного.

Догляд за редисом

Редис любить вологу, тому полив необхідний кожні 1-2 дні, в залежності від погодних умов. Після кожного поливу слід провести розпушування грунту, видалення бур'янів і огляд, щоб рослина не мало хвороб і шкідливих комах. Підгодівлю редиски здійснюють азотними добривами.

0 грн