Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння ревеню

Насіння ревеню — щотижнева відправка поштою

Ревінь - трав'яниста рослина з сімейства Гречані. Батьківщиною цієї культури є гірські ліси Центрального Китаю і Східний Тибет. В ревені міститься велика кількість вітаміну С, органічні кислоти (галова, корична і яблучна), мінеральні солі, пектинові й смолисті речовини, глюкоза, крохмаль. Із цієї рослини готують борщі, розсольники, салати, киселі, компоти, роблять начинку для пирогів і т. д. Широко використання ревеню в лікарських цілях.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
Насіння ревеню

Різновиди ревеню

Ревінь - багаторічна трава. Корінь товстий, гіллястий, дерев'янистий. Стебла прямі, товсті, порожнисті або слабобороздчатые, закінчується метельчатым суцвіттям. Квітки - білі, зелені, іноді рожеві чи червоні. Листя біля кореня дуже великі, довгочерешкові, пальчасто-лопатеві. Стеблові більш дрібні. Плід - тригранний горішок. На сьогоднішній день налічується понад 20 видів ревеню. Ось деякі з них: лікарський, пальчатий, південний, гібридний, хвилястий, чорноморський, татарський, Емоді, південний, компактний, Віттрока, смородинный, скельний, Максимовича, ґобійський. Придбати насіння корисного і смачного ревеню можна в нашому інтернет-магазині.

Посадка ревеню

Ревінь можна посадити двома способами - насінням та поділом кореневища. Для того щоб отримати хороший врожай, необхідно вибрати відповідне місце і грунт для посадки. Це важливо, оскільки на одному місці ревінь може зростати до 15 років. У багатому перегноєм грунті не пізніше червня місяця формують грядки на відстані 25-30 см один від одного і засівають насіння. Коли з'являться сходи, їх слід прорідити так, щоб між рослинами було 15-20 див. Посів можна здійснювати і розсадним методом.

Догляд за ревенем

Ревінь потребує рідкісних, але рясних поливах, розпушуванні грунту навколо рослини та видаленні бур'янів. Підгодівлю проводять один раз розчином коров'яку, кінським гноєм або курячим послідом. Щоб отримати якісні черешки листків, необхідно вчасно видалити квітконіс. Якщо ревінь зацвіте, черешки стають жорсткими і жилавими. Збирати врожай можна починаючи з травня, а припиняють в липні місяці, оскільки в черешках відбувається накопичення щавлевої кислоти. У зимовий період це рослина не потребує укриття від морозів.

0 грн