Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння салату

Насіння салату — щотижнева відправка поштою

Салат - трав'яниста овочева рослина. Думки з приводу батьківщини цієї культури розділилися, одні вважають, то це Середземномор'ї, інші, що це Індія і Центральна Азія. В Європу салат потрапив в середині XVI століття. Листя цієї рослини містять вітамін С, В1, В2, Е, РР, А,К, а також йод, марганець, калій, кальцій, молібден, кобальт, залізо, клітковину, бор, мідь, лактуцин і т. д. Завдяки такому багатому складу салат є популярним в кулінарії і народній медицині.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 22)
 1  2   
Насіння салату

Різновиди салату

Салат - однорічна, перехрестнозапильна і іноді самозапильна рослина. Корінь - стрижневий, добре розгалужений. Квітки - трубчасті або язичкові, зібрані в суцвіття-кошик, білого або блідо-зеленого кольору. Плід - сім'янка. На сьогоднішній день відомо більше 1000 сортів і гібридів салату. У їжу вживають два різновиди цієї культури - листовий салат, з розеткою світло-зелених листків і качанний салат, у якого листя загортаються в качан. Найпопулярнішими є такі види, як салат-латук, салат-ромен, шніт-салат, рукола, айсберг, корн, шпинат, мицуна, батвия, латук, радіччіо, цикорій, крес-салат, фризі. Відповідно з періодом дозрівання всі салати поділяють на весняні, літні і зимові. За смаковими якостями - хрусткі, гіркі, пряні і м'які. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете кращі сорти насіння для посадки редиски, а також дізнаєтеся про те, як правильно виростити хороший урожай.

Посадка салату

Посадку салату слід почати з вибору місця. Оскільки ця рослина світлолюбна, дуже важливо, щоб ділянка був сонячним. Від нестачі світла в листового салату витягуються листя, а качанний стає більш пухким. Грунт, нейтральна з помірним вмістом органічних добрив, під час посадки повинна бути вологою. Висаджувати салат можна як розсадою, так і підготовленими (попередньо замоченными на 12 годин в зольному розчині) насінням. Глибина закладення насіння 1-1,5 см, відстань між рядами - 15 див. Після того, як усе насіння засіяні, верхній шар грунту слід ущільнити.

Догляд за салатом

Коли салат зійде його необхідно прорідити так, щоб між рослинами було 5-6 см. Для отримання хорошого врожаю потрібно своєчасний полив і прополка. Якщо грунт не досить родюча, можна зробити підгодівлю. Окремим етапом догляду є боротьба з шкідниками. При зборі врожаю, рослина висмикують з коренем. Трохи підсушені листочки загортають в поліетиленовий або паперовий пакет і поміщають в холодильник, де він зберігається близько 2-х тижнів.

0 грн