Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння салату

Насіння салату — щотижнева відправка поштою

Для отримання свіжої та корисної зелені варто купити насіння салату, асортимент сортів якого представлений в інтернет-каталозі ГрінМаркет.

Показано 1 - 9 позицій (усього позицій 9)
Насіння салату

Посів салату проводять на всьому протязі теплого періоду – з ранньої весни і до пізньої осені. Культуру вирощують як окремою грядкою, так і між рядами інших овочів.

Способи посіву

Купити насіння салату айсберг можна і для культивації на клумбі. Особливо ефектно корисна рослина виглядає в комбінації з трояндами.

Існують різні способи вирощування:

  • Точковий, який застосовується при невеликій кількості посівного матеріалу з обов'язковим попереднім замочуванням на 24-36 год. Злегка набрякле насіння висівають на глибину 1,5-2 см і відстані між екземплярами 6-8 см для листових видів і 10-20 см для кочаних.
  • Полурозсадний, за допомогою якого відбувається прискорення дозрівання врожаю. Методика передбачає попередню обробку посівного матеріалу (замочування на 1-2 діб), посів в ємність на глибину 3 см, витримування сходів в світлому і теплому місці 5-6 днів, пікірування в грядку.
  • Загущений, при якому посівний матеріал розкладають в грядці на відстані 3 см.

Важливо! Незважаючи на те, що в ГрінМаркет можна купити насіння салату високої якості, якщо його помістити в сухий грунт, то культура швидко піде в стрілки і придбає гіркоту.

Перший урожай корисної культури знімають через 4-5 тижнів. Якщо залишити рослину, висотою 4 см, через 6 тижнів збір врожаю повторюють.

0 грн