Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння селери

Насіння селери — щотижнева відправка поштою

Селера - рослина сімейства Зонтичні. Батьківщиною цієї культури є Середземномор'ї. Раніше селера вважали лікарською рослиною. У Стародавньому Римі та Стародавній Греції вінками з листя цієї рослини вкривали тріумфаторів. В даний час селера культивують у багатьох куточках планети. Популярність культури викликана смаковими і поживними властивостями. У селері міститься велика кількість вітамінів групи В, вітамін А, С, Е, К, а також протеїни, ефірне масло, холін, глікозид, апиол, каротин, калій, магній, залізо, марганець, фосфор, натрій, цинк і т. д. В їжу використовують корінь, стебло, листя та насіння цієї рослини, як в свіжому, так і в термічно обробленому вигляді.

Показано 1 - 3 позицій (усього позицій 3)
Насіння селери

Різновиди селери

Селера - дворічна або багаторічна рослина. Корінь - великий округлої форми або стрижневий. Стебло - гіллястий. Листя - трехдольные, великі, перисто-розсічені по краях. Квітки - дрібні, світло-зеленого кольору, зібрані в зонтичні суцвіття. Плід - сім'янка. Селера підрозділяється на три види: листовий (нагадує петрушку, має пряний аромат), кореневий (має ароматний, великий, м'ясистий коренеплід) і черешкова (має зелені або білі черешки). Замовивши у нашому інтернет-магазині насіння селери, ви зможете виростити на своїй ділянці це корисне і смачне рослина.

Посадка селери

Для посадки цієї культури необхідно вибрати найбільш придатне місце. Селера віддає перевагу сонячним ділянки з родючим, пухким грунтом з нейтральною кислотністю. Краще проводити посадку розсадним способом. Для вирощування листового селери посів слід починати на початку березня в спеціальні ємності, підтримуючи необхідний температурний режим. У травні отриману розсаду можна висаджувати в грунт. Відстань між рослинами повинна бути 25 см. Для кореневого селери насіння на розсаду висівають ще раніше - в лютому, і висаджують у відкритий грунт за таким же принципом. Черешкові сорти висаджують в борозенки глибиною 10 см, не засипаючи ґрунтом верхню бруньку.

Догляд за селерою

Для листового селери догляд полягає у своєчасному поливі, прополюванні та мульчування ґрунту. При дотриманні цих простих умов вже в липні-серпні можна збирати багатий врожай. Для кореневого селери також важливий полив і прополка від бур'янів. Для нього не потрібно підгортання, але потрібна пікіровка розсади. Щоб отримати гарний урожай у жовтні, не можна протягом усього росту і розвитку рослини зрізати листя. Черешкова селера, крім поливання, вимагає більшої уваги до захоплення. Це дозволить отримати більш ніжні черешки. За два тижні до збирання верхню частину селери потрібно загорнути в папір і зв'язати, тоді черешки будуть ще білішими.

Дізнатися більше про вирощування селери у статті Селера: три продукти в одному овоче

0 грн