Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння буряків

Насіння буряка — щотижнева відправка поштою

Буряк - корнеплодный овоч сімейства Амарантові. Батьківщиною цієї культури є країни Середземномор'я. Століттями стародавні римляни і греки вживали в їжу бурякові листя, не використовуючи сам коренеплід. В наш час буряк, завдяки своїм смаковим якостям має широке коло застосування в кулінарії, як у свіжому вигляді, так і після термічної обробки. З листя готують салати, з кореневища - супи, закуски, салати, напої і десерти. У давні часи буряк використовували як лікарський засіб, оскільки в ній містяться вітаміни А, В1, В2, В3, В5, В6, В9,С, а також кальцій, залізо, магній, калій, фосфор, цинк, кобальт, природні антисептики.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 17)
 1  2   
Насіння буряків

Різновиди буряків

Буряк - однорічна, дворічна або багаторічна рослина. Корінь товстий, соковитий, м'ясистий коренеплід. Стебло - трав'янистий, прямостояче, розгалужене. Квітки - пятилопасные, зібрані в облистнені колосся. Найпопулярніші представники - їдальня, цукровий та кормовий буряк. Плід - сім'янка. Існують також інші види: стелеться, крупнокорневой, трехстолбиковая, каемчатоплодная та інші. У каталозі нашого інтернет магазину Ви знайдете перевірені сорти насіння буряків - Бариня, Мулатка, Ніжність, Фекла, Кубанська Борщові.

Посадка буряків

Посадку буряків проводять навесні після того, як земля прогріється до 10 С. Грунт для цього коренеплоду повинна бути піщана, або супіщаний чорнозем з дрібногрудкуватим структурою. При необхідності можна внести добрива - восени гній, навесні - компост. Сіють буряки насінням із заглибленням у вологий грунт на 2-3 см. Для прискорення пророщування їх потрібно попередньо замочити. Можна висаджувати буряк розсадою. Для деяких сортів підходить осіння посадка. У цьому випадку глибина закладки насіння буде 3-4 див.

Догляд за буряком

Буряки - вологолюбна рослина. Під час росту полив просто необхідний, але за місяць до збирання врожаю, його слід припинити. Для збагачення грунту натрієм, два рази за сезон буряк поливають солоною водою. При необхідності можна провести дві підгодівлі мінеральними добривами. Одну під час першого проріджування, коли на рослині утворяться 3-4 листки, іншу, коли бадилля почне замикатися в міжряддях. Урожай збирають до настання приморозків. Коренеплоди очищають від землі, відрізують бадилля і укладають в ящики для зберігання, пересипаючи піском, тирсою або стружкою.

0 грн