Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння томатів

Насіння томату — щотижнева відправка поштою

Томат - трав'яниста рослина сімейства Пасльонові. Батьківщиною цієї овочевої культури є Південна Америка. В середині XVI століття томат з'явився в Іспанії, Італії, Франції та інших європейських країнах. Довгий час рослину вирощували в декоративних цілях, вважаючи його ягоди отруйними. Сьогодні цей смачний і поживний овоч любимо багатьма. В томаті міститься глюкоза, фруктоза, органічні кислоти (яблучна, лимонна, щавлева, янтарна, гліколева), клітковина, пектинові речовини, холін, крохмаль, вітамін В1, В2, В3, В5, С та інші мінерали і мікроелементи.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 65)
 1  2  3  4  5   
Насіння томатів

Різновиди томатів

Томат - однорічна рослина. Корінь - стрижневого типу, розгалужене. Стебло прямостояче або висхідне, заввишки від 30 см до 2 м. Листки - непарноперисті, розсічені, зеленого кольору. Квітки - дрібні, зібрані в кисті, жовтих відтінків. Плід - ягода різної форми, соковита, колір залежно від сорту - білий, червоний, жовтий, рожевий, зелений, малиновий і т. д. Насіння - маленькі, плоскі, світло - або темно-жовтого кольору. Згідно класифікації растениевода-селекціонера Брежнєва Д. Д. томати можна розділити на три види: перуанський, волосиста і звичайний. За часом дозрівання: ранні, середньостиглі та пізні. За типом куща томату: слаборослі і високорослі. За способом вживання: столові, для виробництва, для консервації і т. д. В нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати і замовити найбільш продуктивні сорти насіння томату, такі як - Бичаче серце, Спалах, Дачний улюбленець, Жайворонок, Золотий, Малиновий м'ясистий, Піноккіо, Шапка Мономаха та інші.

Посадка томатів

Томат - теплолюбна рослина. Для того щоб рослина правильно розвивалося температура повітря повинна бути близько 22-25оС. Висаджувати томат потрібно на сонячній стороні ділянки, оскільки при нестачі світла листя темніє, а утворилися бутони відпадають. До ґрунті рослина не таке розбірливе. Практично на будь-якому грунті можна отримати хороший урожай, крім дуже кислого. Для кращого росту і плодоношення томатам потрібні: марганець, мідь, сірка, бор та інші мікроелементи, які вносять у вигляді мікродобрив. Висаджують цю овочеву культуру розсадним методом. Як тільки на вулиці встановиться тепла погода, сформовані і підросли в теплицях рослини висаджують у відкритий грунт, не порушуючи грудки землі. Лунки повинні бути підготовлені заздалегідь. Висаджують томати рядами так, щоб вони не заважали один одному. Після посадки рослини необхідно полити.

Догляд за томатом

До того моменту, поки томат не прийметься, полив повинен бути регулярним. Коли на рослині з'являться зав'язі, необхідно встановити опору і підв'язати його, систематично контролюючи, щоб стебло розвивався вільно. Утворилися жирові пагони потрібно видаляти. Збір урожаю починається з червня місяця і триває, в залежності від сорти томата, до вересня місяця. До настання холодів недозрілі рослини разом з плодами висмикують і залишають дозрівати в парникових ящиках.

Узнать больше о выращивании томатов в статье "Насіння томатів".

0 грн