Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння гарбузів

Насіння гарбузів — щотижнева відправка поштою

Гарбуз - трав'яниста рослина сімейства Гарбузові. Батьківщиною цієї культури є Південна Америка. Цей овоч містить вітамін А, В, С, Е, К, Т, мінеральні солі, залізо, органічні кислоти. Гарбуз вживають в їжу в сирому вигляді, смажать і варять. З неї виготовляють дуже корисний сік. В лікарських цілях використовують насіння гарбуза. Також широко використання цієї рослини в косметології.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 18)
 1  2   
Насіння гарбузів

Різновиди гарбуза

Гарбуз - однорічна або багаторічна рослина. Стебло - стелеться по землі з розгалуженими вусиками. Листя - лопатеві, опушені. Квітки - одностатеві, великі, жовтого або білого кольору. Плід - тиквіна з твердим зовнішнім шаром. Насіння - білі, плоскі. Налічується близько 20 різновидів гарбуза. Усі їх можна розділити на дикі, які й нині зустрічаються в Африці, Азії і Америці і культурні, до яких також входять кормові сорти. Крім того гарбуза бувають однорічні (наприклад, гарбуз звичайна) і багаторічні (наприклад, гарбуз фиголистная, гарбуза смердюча). Також вирощують декоративні сорти, які ще називають «фігурні гарбуза». У нашій кліматичній зоні частіше вирощують суницю, звичайну і мускатную гарбуз. Придбати насіння гарбуза Ви можете в нашому інтернет-магазині.

Посадка гарбуза

Висаджувати гарбуз можна розсадою, що актуально для мускатних сортів і насінням. Кращі строки висіву у відкритий грунт - кінець травня. Перед посівом насіння необхідно замочити на 12 годин в зольному розчині, попередньо підігрів протягом 3-х годин. Висівають гарбуз в міжряддя, з інтервалом 1,5-2 метри. У политий водою лунку глибиною 5 см викладають 3-4 насінини. При посадці гарбуза розсадним методом можна домогтися більш раннього врожаю.

Догляд за гарбузом

Після того, як з'являться сходи, потрібно прорідити рослина, залишаючи в лунці 1-2 зросту. В період утворення огудини, слід рівномірно укласти їх по ділянці в різні сторони. Коли гарбуз зацвіте, приблизно через 35-60 днів, необхідно прорідити колір, залишаючи на одній рослині від 2 до 4 зав'язей. Безплідні батоги регулярно обрізають, хворі рослини видаляють, а під плоди настилають солому. Протягом росту гарбуза, особливо якщо грунт не досить родюча, виконують підгодівлю гнойовим розчином. У систематичному поливі ця культура не потребує, однак в спекотне літо, у вечірній час, можна зволожити грунт. Після збору врожаю гарбуз зберігають у теплому сухому приміщенні. Її повна стиглість настає через 3-4 місяці.

Більше дізнатися про сорти гарбуза, посадці та зберіганні врожаю, а також декоративному застосуванні у статті: Гарбуз: смачно, корисно і красиво!

0 грн