Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння кропу

Насіння кропу — щотижнева відправка поштою

Для створення пряної грядки і отримання ароматної зелені варто посіяти насіння кропу, купити яке можна в інтернет-магазині ГрінМаркет, не виходячи з дому.

Показано 1 - 7 позицій (усього позицій 7)
Насіння кропу

Культуру вирощують весь теплий період року: навесні і восени – на зелень, влітку – на парасольки.

Секрети успіху

Насіння кропу, ціна якого в інтернет магазині ГрінМаркет радує, активно проростають і розвиваються при температурі +15...20°С Деякі садівники садять посівний матеріал в півтіні, захищаючи ніжні листочки прянощі від палючого сонця.

Професіонали рекомендують:

  • Насіння кропу, оптом яке можна замовити в GreenMarket з гарантією високої якості, навесні висівають, як тільки температура повітря підніметься до +3°С і відтане грунт. Восени можна висаджувати культуру аж до перших заморозків.
  • Для отримання безперервного потоку дозрівання зелені посадковий матеріал висівають 3-4 рази за теплий період з інтервалом в 20 днів.
  • Оптимальне місце – сонячна грядка або напівтіниста зона. Грунт – поживний, пухкий субстрат без застою води біля коріння.
  • Кращі сусіди – огірки, капуста, картопля. Культуру можна висаджувати після будь-яких овочів, під які вносилася органіка.
  • Для отримання дружніх і рівномірних сходів матеріал засипають в термос і заливають водою +50°С на 48 год. по мірі остигання води її змінюють на теплу.

Високоякісне насіння кропу, ціна яких в GreenMarket оптимальна, дають чудовий урожай, який можна заморозити, висушити, посолити за зиму. При бажанні ароматна культура може культивуватися на підвіконні в квартирі.

0 грн