Каталог саджанцівНасіння овочів
Каталог саджанців
Насіння кропу

Насіння кропу — щотижнева відправка поштою

Кріп - трав'яниста рослина сімейства Зонтичні. Батьківщиною цієї культури є Південна Європа, Мала Азія і Єгипет. Вирощують кріп заради листя, стебел і насіння. Оскільки ця рослина за своїм біохімічним складом має високу живильну і лікувальне значення, його досить часто використовують у народній медицині і косметології. У листі кропу міститься вітамін С, РР, органічні кислоти, залізо, магній, калій, кальцій, фосфор. Насіння богатя на вітамін А, Е, D, олеїнову кислоту, олії. В їжу кріп вживають в свіжому, сушеному, замороженому і засоленому вигляді. Їм приправляють і прикрашають перші, другі, рибні, м'ясні страви, додають у салати, використовують при консервації і солінні овочів і т. д

Показано 1 - 7 позицій (усього позицій 7)
Насіння кропу

Різновиди кропу

Кріп - однорічна пряна рослина. Стебло - пряме, одиночний, висотою 40-150 див. Листя - тричі - і четыреждырассеченные. Квітки - маленькі, жовті, зібрані в парасольки 2-9 см в діаметрі. Плід - вислоплодник. Насіння яйцеподібне. Сорти кропу відрізняються між собою за формою розетки, кольором і формою листя. Залежно від стеблеобразования рослина буває: раннім, середнім і пізнім. У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати насіння кропу для своєї ділянки, теплиць і навіть для вирощування цієї рослини на балконі.

Посадка кропу

Завчасно перед посадкою кропу грунт обробляють мінеральними органічними добривами, але не рясно, оскільки це може призвести до зміни кольору листя. Для насіння важлива вологість ґрунту, виняток - підзимовий посів. Для того щоб отримати ранній урожай, кріп висівають на початку квітня. Найпоширеніший період - кінець квітня. Для пізніх сортів термін посіву до кінця серпня. При вирощуванні кропу в теплиці можливий і більш пізній посів. Щоб забезпечити доступ до рослини і полегшити догляд, насіння висівається грядками, між якими залишають відстань близько 15 см Глибина укладання - 1-2 див.

Догляд за кропом

Коли з'являться 2-3 листочка, необхідно провести проріджування, щоб між рослинами залишилося 8-10 див. Непрореженный кріп подовжується і не утворює необхідної густоти. Якщо листочки починають жовтіти - це означає, що не вистачає азоту. У цьому випадку рослина слід підгодувати сечовиною або розведеним коров'яком. Інші добрива під час росту не потрібні, оскільки кріп - скоростигла культура. Полив, для будь-якого з сортів, повинен бути регулярним. Збір врожаю здійснюється по мірі необхідності. При цьому кріп висмикують із землі разом з корінням.

0 грн