Каталог саджанців
Каталог саджанців
Насіння овочів

Насіння овочів в широкому асортименті

Замовити насіння овочів, квітів та інших культур можна у нашому інтернет-магазині GreenMarket. Ми гарантуємо якість та робимо доставку у будь-яке місто України.

При покупці насіння слід уважно читати інформацію на упаковці. Звертайте увагу на таку інформацію: координати виробника, назва культури, її сорт, маса, стандарт, номер партії та срок зберігання.

Насіння овочів

Як вибрати та купити насіння?

Придбати насіння зараз дуже просто. Ви можете подзвонити або оформити замовлення в режимі онлайн у любому спеціалізованому інтернет-магазині. У нашому магазині Ви можете завжди отримати консультацію спеціалістів, вони допоможуть вам визначитися з вибором. У нас Ви можете придбати рідкісні та популярні сорти насіння різних культур.

Насіння характеризується:

  • Швидкістю проростання;
  • Посівною приатністю;
  • Наявністю шкідників;
  • Схильністю до захворювань.

Відправка насіння відбувається кожну неділю.

Насіння буває двох видів - гібрид і сорт

Гібрид утворюється шляхом схрещування декількох сортів. насіння гібридів характеризуються багатим урожаєм та швидким ростом. Але вони мають єдиний недолік - з них не можна зібрати насіння.

Сорт дає багатий урожай, але з нього можна отримати насіння. З сорту виростають культури, які зберігають його позитивні і негативні характеристики.

Насіння квітів

Насіння квітів необхідно заздалегідь підготувати до посадки. Для цього їх треба розмочити в гарячій воді (не кип’ятку) 2-3 години. У деяких випадках треба деражти насіння у воді довше 3 годин та робити підміну води. Як тільки насіння розбухло, його слід посадити доки воно не висохло.

Насіння овочів

Насіння овочів висаджують весною. В марті слід посадити насіння у горшочки або пластикові контейнери з землею та дати змогу йому прорости. Коли на вулиці стає достатньо тепло, рослини висаджують на грядку. Таким чином ви зможете посадити тільки якісні рослини на своїй ділянці.

Зберігання насіння

Більшість насіння дуже гарно зберігається на протязі тривалого часу. Насінню необхідна температура 12-16 градусів та відносна вологість 50%.