Каталог саджанцівНасіння
Насіння огірків

Відправлення насіння здійснюється щотижня

Насіння огірків — щотижнева відправка поштою

Огірок - трав'яниста рослина сімейства Гарбузові. Батьківщиною цієї овочевої культури є тропічні і субтропічні райони Індії. В огірку містяться вітаміни А, В1, В2, В3, В:, В9, С, Е, Н, РР, а також залізо, калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, хлор, йод, марганець, мідь, молібден, фтор і т. д. Цей овоч досить популярний продукт в кулінарії, але ще його широко використовують у медицині і косметології.

Показано 1 - 4 позицій (усього позицій 4)
Насіння огірків Огірок F1 балконний Огірок F1 балконний GreenMarket
11.50 грн
9.20 грн
Насіння огірків Огірок F1 Зятьок Огірок F1 Зятьок GreenMarket
23.00 грн
18.40 грн
Насіння огірків Огірок F1 Мурашка Огірок F1 Мурашка GreenMarket
23.00 грн
18.40 грн
Насіння огірків Огірок F1 Теща Огірок F1 Теща GreenMarket
23.00 грн
18.40 грн
Насіння огірків

Різновиди огірків

Огірок - однорічна рослина. Стебло - стелеться, шорсткий, на кінці має вусики, завдяки яким чіпляється і витягується в зростанні. Листя - п'ятилопатеві, серцеподібні, зеленого кольору. Квітки - великі, жовтих відтінків. Плід - багатонасінний, соковитий, пухирчастий, залежно від сорту має різну форму і розмір. Насіння - маленькі, плоскі, білого кольору. В залежності від використання огірка, розрізняють консервні, салатні і універсальні сорти. По термінах дозрівання - скоростиглі, середньостиглі, середньопізні, пізньостиглі. Самим популярним у нашій країні є ніжинський огірок. Крім нього на городі можна часто зустріти великі, дрібноплідні (корнішони), зелені, жовті і білі сорти. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір насіння огірка, серед яких Ви обов'язково знайдете підходящий сорт.

Посадка огірків

Огірок добре плодоносити як в теплиці або парнику, так і на відкритому грунті. Оскільки ця культура теплолюбна, посадку слід починати не раніше травня місяця. Огірок висівається сухим насінням, пророщених насінням і розсадою. Все залежить від того, коли планується збір врожаю. Розсадний метод дозволить отримати ранні огірки. Земля для посадки повинна бути пухкої, а головне родючої і не кисла. Свіжі добрива, як і томат, огірок не любить, від цього плоди стають гіркі на смак і змінюють свій колір. Щоб удобрити грунт, необхідно восени додати в неї гній або коров'як.

Догляд за огірками

Огірок - вологолюбна рослина, тому особливу увагу необхідно приділити поливу. Без вологи листя рослини опускаються. Після поливу, коли верхній шар землі підсихає, потрібно провести глибоке розпушування ґрунту. Догляд за огірком також включає в себе своєчасну підв'язку. Крім того, слід уважно розглядати рослини на предмет хвороби та шкідників, щоб вчасно вжити заходів. Збір врожаю проходить у міру дозрівання плодів. Краще це робити, коли огірок ще не великий, хрусткий з дрібними, м'якими насінням.

Більше інформації про насіння огірків читайте у статті: Як вибрати насіння огірків

0 грн