Каталог саджанцівНасіння
Насіння кавунів

Відправлення насіння здійснюється щотижня

Замовити насіння кавуна - щотижневе відправлення поштою

Кавун - рід квіткових рослин сімейства гарбузові. Батьківщиною цієї ягоди є Південна Африка, однак, створивши сприятливі умови та підібравши правильно сорт, її можна вирощувати і в середній смузі. М'якоть стиглого кавуна багата на вміст природного цукру, вітамінів групи В, органічних кислот, мінеральних солей, клітковини, пектинів, аскорбінової і фолієвої кислоти. В їжу кавун вживають у свіжому і переробленому вигляді. Його можна засолити для тривалого зберігання, приготувати мед і цукати.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
Насіння кавунів Кавун Медовий Кавун Медовий GreenMarket
7.60 грн
6.10 грн
Насіння кавунів Кавун Шуга Бебі Кавун Шуга Бебі GreenMarket
9.30 грн
6.50 грн
Насіння кавунів

Різновиди кавуна

Кавун являє собою одно - або багаторічна рослина з тонким стелящимся стеблом, що досягає довжини 3-5 м. п'ятилопатеві Листки зелені. Квітки у кавуна - жіночі, чоловічі і квітки-гермафродити, розташовуються на головному пагоні. Плід - куляста ягода з гладкою поверхнею. М'якоть - рожевого, червоного, іноді білувато-жовтого кольору, дуже соковита і солодка. Кавун буває трьох видів - дикорослий, який можна зустріти в пустелях Африки, Австралії, Ірані, Середній Азії та Афганістані, а також столовий та кормовий, які вважаються культурними видами. На сьогоднішній день відомо понад 50 сортів кавуна, 40 з яких відносять до вітчизняної селекції та близько 15 іноземної. По термінах дозрівання їх можна розділити на: ранньостиглі, середньостиглі та пізньостиглі. Серед тих сортів, які пристосовані до плодоношення в наших умовах, розрізняють європейські, російські та закавказькі групи. У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати найпопулярніші насіння кавуна, такі як - Пекінська радість фермерська, Пекінська радість лежкая, Медовий, Шапка імператора, Корал, Рожеве шампанське та інші.

Посадка кавуна

Кавун можна висаджувати двома способами - розсадою та насінням. Перед посадкою насінням, слід протягом кількох годин їх підігріти, потім на деякий час помістити в розчин марганцівки і потім замочити в двовідсотковий розчині харчової соди. Після цього насіння необхідно просушити і залишити при нульовій температурі на ніч. Ці нехитрі дії допоможуть досягти більш високого врожаю і позбутися від деяких шкідників. Під час посадки насіння розміщують на 5 см вглиб, по 2-3 штуки в одну лунку. Відстань між лунками повинно бути 70-100 см Для розсади насіння садять по 2-3 штуки в спеціальні ємності. Грунт повинен бути добре вспушен, можна додати трохи піску. Потім ємності розміщують в сонячному місці.

Догляд за кавуном

Догляд за кавуномне представляет особой сложности. Полив этого растения производят всего три раза. Первый раз при посадке, второй при образовании плетей и третий – в то время когда плоды начинают созревать. Во время полива почву тщательно рыхлят, для улучшения вентиляции корней.

0 грн