Каталог саджанцівНасіння
Каталог саджанців
Насіння базиліку

Відправлення насіння здійснюється щотижня

Насіння базиліку — щотижнева відправка поштою

Базилік - однорічна пряно-ароматична рослина. У перекладі з давньо-грецької «базилік» означає - «королівський». Думки про те, де ж батьківщина цієї рослини, розділилися. Одні вважають, що це Південна Азія, і саме звідки він був завезений в якості пряного і лікарської рослини в Європу в XII столітті. Інші вважають, що батьківщина базиліка Східна Індія та Шрі-Ланка, де його вважають священним рослиною і висаджують навколо храмів. Популярність ця рослина отримала завдяки своїм ароматичними і смаковими властивостями, проте слід знати і його корисні якості. Листя і пагони містять каротин, рутин, дубильні речовини, вітаміни С, В1, В2, РР, клітковину, ефірні олії, білки і безліч макро - і мікроелементів.

Показано 1 - 11 позицій (усього позицій 11)
Насіння базиліку

Різновиди базиліка

Налічується кілька видів і безліч різновидів базиліка. Найпоширеніший - базилік духмяний (камфорний) або звичайний. Це рослина заввишки до 80 см має терпкий гвоздиковий смак. Головні представники - базилік коричневий (мексиканський), базилік мелколістний (piccolo), базилік анісовий (тайська), базилік кущовий, базилік лимонний гібридний. Кожен з сортів має особливий смак і використовується в певних стравах. У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти найкращі сорти базиліка і отримати свіжу пряність прямо з грядки.

Посадка базиліка

В кінці березня - початку квітня сухі насіння базиліка сіють в ящики на глибину 0,5-1 см і на відстані 5-7 см один від одного. У другій половині травня отриману розсаду висаджують у відкритий грунт. Можна відразу посіяти насінням, але для цього слід дочекатися червня місяця. Базилік любить удобрений пухкий грунт, багату поживними речовинами. Для кращого росту перед посадкою вносять перегній, торф або компост. Відстань між рослинами повинна бути не менше 20-30 див.

Догляд за базиліком

Базилік, як і багато інші трави, віддає перевагу добре освітлені місця, тепло і регулярний полив. Якщо грунт недостатньо родючий, слід внести органічні добрива. Якщо підтримувати хороші умови, базилік крім городу, можна вирощувати в теплиці і навіть в горщику на підвіконні.

0 грн