Каталог саджанцівНасіння
Насіння дині

Відправлення насіння здійснюється щотижня

Замовити насіння дині - щотижневе відправлення поштою

Диня - баштанна культура сімейства Гарбузові. Батьківщиною цієї рослини є райони Передньої, Середньої і тропічної Азії, Афганістан і Іран. Деякі види походять з Китаю та Африки. В Європу культура потрапила в Середні століття. В їжу диню вживають в сирому вигляді, а також сушать, в'ялять, виготовляють мед, цукати або повидло. Крім цього диню використовують у народній медицині і додають у косметичні засоби. М'якоть цієї культури містить вітаміни С, А, Е, РР, В1, В2, В3, В6, В9, калій, кальцій, залізо, натрій, сірка, фосфор, хлор, а також такі мікроелементи, як марганець, йод, мідь, фтор, цинк, кобальт.

Показано 1 - 8 позицій (усього позицій 8)
Насіння дині F1 Галілей F1 Галілей GreenMarket
7.60 грн
5.30 грн
Насіння дині F1 Злато скіфів F1 Злато скіфів GreenMarket
10.40 грн
7.30 грн
Насіння дині F1 Ожен F1 Ожен GreenMarket
7.60 грн
6.10 грн
Насіння дині Казка Казка GreenMarket
11.90 грн
8.35 грн
Насіння дині

Різновиди дині

Диня - однорічна трав'яниста рослина. Стебло повзуче, листки округлі або серцеподібні, у пазухах яких розташовані квітки різностатеві і вусики. Плід дині це тиквіна, кулястої або циліндричної форми, яка має зелений, жовтий, коричневий або біле забарвлення, часто з зеленими смужками. Насіння, яких в одній дині міститься близько 300-800шт, плоскі і вузькі, в залежності від сорту широкоовальні або яйцевидні, матові або гладкі, білого, жовтого або кремового кольору. Розрізняють культурну і дикорослу диню, хоча останні зустрічаються все рідше. Самими смачними, соковитими і ароматними вважаються представниці азіатського виду. Ще існують дині європейської різновиди, які славляться скоростиглістю і можливістю пристосовуватися до різних умов. Дині наших селекціонерів можна розділити на скороспілки, літні та зимівлі. У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати найпопулярніші і багатьма улюблені сорти насіння дині.

Посадка дині

Диню вирощують як на захищеному, так і на відкритому грунті. Це теплолюбна рослина, тому місце для посадки повинно бути добре прогріте сонцем та захищене від вітру. Оптимальною для посадки стане багата на органічні речовини, легка і среднесуглинистая грунт. Термін посіву тривати з 20 квітня по 10 травня, але не пізніше 10 червня. Садять диню насінням. Якщо Ви хочете збільшити урожай, то попередньо слід прогріти їх і дати прорости. Посадку здійснюють рядовим способом. Відстань між рядами повинна бути від 70 до 100 див. Грунт в день посадки перекопують і додають мінеральну суміш.

Догляд за динею

Основний догляд полягає в прополюванні міжрядь. Щоб прискорити дозрівання плодів, проводять щеплення рослин. Корисно також додаткове запилення жіночих квіток. Коли плоди дині досягають розміру курячого яйця, на рослині залишають 3-5 зав'язей, видаляючи інші. Полив здійснюють теплою водою вранці. При посушливій погоді вранці і ввечері. Підгодівлю проводять через два тижні після посадки, додаючи в грунт розчин коров'яку або сечовину, а з появою зав'язей - кожні два тижні додають органічні і мінеральні добрива. Урожай збирають у міру дозрівання, зазвичай на відкритому грунті це відбувається на початку серпня. Зберігають дині в підвішеному стані або в ящиках, пересипаючи тирсою або соломою.

0 грн