Каталог саджанцівНасіння
Каталог саджанців
Насіння газонних трав

Відправлення насіння здійснюється щотижня

Насіння газону — щотижнева відправка поштою

Справжньою прикрасою вашого саду стане газонна трава. Відрізняється вона від звичайної трави своєю м’якістю та однорідним відтінком. А звичайна трава після скошування стає колючою та жорсткою. Також газонна трава утворює щільний дернин, через який не пробивається бур‘ян. На дотик газонна трава має бархатисту поверхню, тому що листя трави тонкі та дрібні.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 22)
 1  2   
Насіння газонних трав

Справжньою прикрасою вашого саду стане газонна трава. Відрізняється вона від звичайної трави своєю м’якістю та однорідним відтінком. А звичайна трава після скошування стає колючою та жорсткою. Також газонна трава утворює щільний дернин, через який не пробивається бур‘ян. На дотик газонна трава має бархатисту поверхню, тому що листя трави тонкі та дрібні. Підходить вона як для дачної ділянки, так і для парку або альпійської галявини.

Різновиди газонної трави

Газонна трава має багато різноманітних сортів. Щоб отримати гарний вид, рекомендується використовувати різні травосуміші. Якщо ви хочете отримати яскраво-зелений відтінок, то вибирайте суміші трав з великим вмістом костриці та м‘ятника. А ось для отримання більш темного відтінку слід обрати суміші з мятликом. Замовляйте насіння газону у нашому інтернет-магазині GreenMarket та отримайте знижку при покупці у наступному сезоні. Наші консультанти з радістю допоможуть вам обрати насіння газонної трави.

Посадка насіння газонної трави

Щоб посадити газонну траву вам знадобиться сіялка з дозувальними отворами. Період посадки газонної трави - весна або ж кінець літа. Перед посадкою необхідно підготувати грунт. Його удобрюють азотно-фосфатно-каліним добривом, а після цього розрівнюють граблями.

Вам знадобиться 30-40 грам насіння на 1 квадратний метр. Після посадки грунт поливають краплинним зрошенням.

Догляд за газоном

Якщо ви хочете, щоб газон мав ідеальний вигляд та яскравий відтінок, треба регулярно поливати, виполювати бур‘ян, робити укочування, своєчасно стригти газон та підживлювати його для гарного росту. Всі ці роботи займають деякий час, але згодом вони принесуть очікуваний результат - ваш газон стане яскравим та м’яким на дотик.

0 грн