Каталог
Каталог саджанцівВсе для саду

Системи вертикального озеленення в асортименті

Популярне в Європі і інновація в Україні вертикальне озеленення, ціна якого в інтернет-магазині ГрінМаркет приємно радує, не вимагає спеціальної і складної установки.

Показано 1 - 7 товарів (усього товарів 7)
Сортування
Системи вертикального озеленення

Вертикальне озеленення, замовити яке в ГрінМаркет можна за кілька хвилин, вважається відмінним рішенням для прикраси будь-яких поверхонь. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду і економії простору пристрій може застосовуватися як на великих, так і на маленьких площах.

Особливості інноваційної технології

Система вертикального озеленення, купити яке в інтернет-магазині GreenMarket можна поштою, складається зі спеціальних кишень, розташованих на водонепроникній основі. Матеріал вироби – повсть, який дозволяє повітрю спокійно проникати до коріння рослин і живити їх. Кашпо для вертикального озеленення купити доцільно для вирощування більшості культур. Цей продукт садівництва дозволяє робити індивідуальні квіткові композиції, створюючи неповторні дизайни стін, парканів, балкона.

Купити контейнери для вертикального озеленення можна для вирощування ампельної полуниці, багаторічних рослин і однорічних квітів.

Переваги конструкції

Сучасна система вертикального озеленення володіє багатьма перевагами:

  • Створення модних візерунків і композицій еко ландшафту.
  • Істотна економія простору – система озеленення не вимагає багато місця для кріплення.
  • Неординарний, вишуканий зовнішній вигляд, що ідеально підходить під всі стилі оформлення ділянки.
  • Простий монтаж і обслуговування.
  • Стійкість до несприятливих погодних факторів і ультрафіолетових променів.

Конструкції для вертикального озеленення має дихаючу структуру, що гідно оцінена професійними садівниками. У такій конструкції рослина розвиваються набагато краще і швидше. Завдяки надійності та зручності в зберіганні інноваційний пристрій прослужить багато років на радість свого власника.

Застосування системи

Технологія вертикального озеленення відома у всьому світі, але вона тільки починає поширюватися в Україні. Лише деякі садівники оцінили конструкцію гідно. Модулі для вертикального озеленення повністю готові до експлуатації. Кріпляться вироби на стіну за допомогою двох шурупів. Поливати і підгодовувати рослини необхідно вручну. Технологія використання:

  • Купити контейнери для вертикального озеленення. В інтернет-магазині ГрінМаркет представлені високоякісні вироби за оптимальною ціною, які повністю відповідають вимогам агротехніки рослин.
  • Закріпити конструкцію на підходящу поверхню, враховуючи переваги культур.
  • Наповнити кишені живильним грунтом, мохом сфагнумом, гідрогелем.
  • Висадити рослини.

Важливо! Система вертикального озеленення, купити яку в GreenMarket можна з адресною доставкою, дозволяє встановлювати горщики з попередньо посадженими квітами. Такий спосіб в рази збільшить експлуатаційний період виробу і дозволить зберегти композиції. Крім того, культури завжди можна поміняти місцями, змінити зовнішній дизайн композиції.

Вертикальне озеленення, ціна якого в ГрінМаркет приємно вражає, – оптимальний варіант для створення вишуканих композицій і прикраси стіни в будинку.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців