Каталог

Саджанці сливи — ціна від ГрінМаркет

Для створення повноцінного плодоносного саду варто купити саджанці сливи, великий асортимент яких представлений в інтернет-магазині ГрінМаркет.

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Слива Слива рання Герман GreenMarket
 • Код товару: 430038
 • Особливості дерев: Плодовые/Фруктовые
 • Підходить на зріз: Ні
 • Умови поливу: Помірний
 • Період цвітіння кінець: травень
 • Період цвітіння старт: травень
 • Колір квітки/плоду: Синій
Слива

Культура прекрасно розвивається у всіх регіонах України, головне, грамотно підібрати сорт. Купити саджанці сливи в Харкові, Києві, Сумах та інших містах за адекватною ціною можна з адресною доставкою.

Особливості рослини

Читаючи опис сливи новачок-дачник може лише зовні оцінити особливості культури, яка відноситься до сімейства рожеві. Рід деревовидних рослин об'єднує більше 250 видів, широко поширених у всьому світі. Слива – це природний гібрид терну і аличі, відомості про який вперше зустрічаються ще в 5 столітті до нашої ери.

Сьогодні купити саджанці сливи в Україні можна самих різних сортів. Дуже важливо не тільки правильно підібрати різновид культури, а й знати де купити саджанці сливи. Від якості посадкового матеріалу, його здоров'я і сили коренів залежить майбутній успіх вирощування. Слива – високоросле дерево з яйцевидної кроною. Тривалість життя – 25 років, активного плодоношення – 15 років.

Технологія посадки

У відкритий грунт саджанці сливи, поштою які в ГрінМаркет можна замовити в теплий період року, висаджують в залежності від особливостей клімату регіону. У північних районах посадку молодих екземплярів краще проводити навесні, в квітні до моменту розпускання бруньок. У теплих регіонах посадка сливи можно виконуватися в середині вересня. Пізніша посадка може привести до того, що рослина не встигне вкорениться і замерзне в перший же холод. До посадки на постійне місце саджанець рекомендується прикопати і вкрити лапником.

Алгоритм посадки:

 • За 15-20 днів до запланованих садових робіт варто приготувати посадочну яму розміром 80х80х70 см. При груповому вирощуванні відстань між екземплярами має становити 5 м (високорослі сорти) або 3 м (низькорослі). Дно лунки розпушити.
 • Встановити опору і заповнити поживним субстратом яму на 2/3, який складається з 1 ст. суперфосфату, 3 ст. ложки сульфату калію, 3 ст. ложки сечовини, 1 ст. вапна-гідратного (можна замінити деревною борошном) і садового грунту.
 • Встановити рослину, розправити коріння, присипати поживним складом, рясно полити водою.

Важливо! Вибираючи кращі сорти сливи, варто враховувати особливості клімату регіону.

Сезонний догляд

Існує кілька важливих заходів, що стосуються догляду за цією плодовою культурою:

 • Весняний догляд за сливою починається в середині березня. Саме в цей період проводиться обрізка сливи навесні, поки ще не почався рух соку. У квітні грунт в пристовбурних колах перекопують, вносять азотні комплекси (300 г сечовини на 1 дерево). Рекомендована профілактична обробка проти грибків і шкідників, вологозарядний полив (50 л на один екземпляр).
 • Влітку після цвітіння варто знову годувати дерево сечовиною. Полив сливи проводиться тільки при сильній посухівці.
 • Осінній догляд полягає в зборі врожаю. Після зняття кістянки дерево необхідно рясно полити. Після опадання листя її прибирають і виносять, так як вона є прекрасним «будинком» для зимівлі багатьох шкідників і комах. Пристовбурні кола перекопують, вносять мінеральні комплекси, органіку. Обов'язково варто оглянути дерева, очистити скелетні гілки від моху, обробити тріщини і рани залізним купоросом.
 • На зимовий період культуру не приховують. У ГрінМаркет можна купити саджанці сливи повністю акліматизовані до умов холодної зимівлі. Проте селекціонери рекомендують засипати пристовбурні кола мульчею. Молоді саджанці сливи, поштою які можна замовити за адекватною ціною, доцільно обмотати мішковиною або ялиновим гіллям.

Можливі неприємності

Незважаючи на те, що в GreenMarket можна купити саджанці сливи в Україні тільки здорові з добре розвиненою кореневою системою, при порушеннях агротехніки і несприятливих погодних факторів можливе виникнення грибків та інфекцій. Для лікування хвороб застосовуються комплексні інсектициди.

Слива також є ласощами для багатьох шкідників, тому рекомендується не тільки купити саджанці сливи в Харкові, Житомирі, Вінниці та інших регіонах, але і вивчити методи винищення комах. Професіонали радять застосовувати «Актеллік», «Корсар», «Карбофос».

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців