Каталог
Каталог саджанцівВсе для садуГорщики з автополивом

Горщик з автополивом Calipso, нефритовий

 
Відправка протягом 5 робочих днів
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

Симпатичний вазончик преміум-класу значно зменшить трудомісткість догляду за домашніми рослинами. Він оснащений вбудованим дренажем і контролем над рівнем води. Гнотовий полив здійснюється за допомогою текстильної стрічки. Це знахідка для зайнятих людей, які звикли цінувати свій час. Переваги очевидні. При поливі відсутній витік, вода не застоюється в горщику, коренева система не загниває. Продумана система поливу забезпечує швидкий ріст рослин, за рахунок вентиляції коренів. Крім того, вазон CALIPSO має оригінальний дизайн, прикрасить ваш інтер'єр, додасть йому оригінальність.

Гнотовий полив дозволить зберегти рослини, якщо вас немає вдома тривалий час. Спеціальний індикатор дає можливість контролювати кількість води в резервуарі. Це дозволяє створити оптимальні умови для рослин, яким необхідний полив: частий і рясний.

Купити горщик-автополив CALIPSO ви можете на порталі онлайн-магазину ГрінМаркет. Оформіть замовлення на веб-сайті або зателефонуйте в компанію, і незабаром зможете отримати покупку!