Каталог саджанців
Каталог саджанців
Виноград

Купити саджанці винограду з гарантією якості

Вирощуванням винограду здавна займаються в багатьох куточках світу, і Україна не є винятком, зараз вона – одна з провідних країн по його культивуванню. Якщо Ви маєте бажання створити красивий виноградник та частувати свою родину корисними, смачними ягодами, вирощеними власноруч, в інтернет-магазині GreenMarket у Вас є можливість придбати саджанці винограду найкращих врожайних сортів.

Представлені сорти -з прекрасними смаковими якостями, мають різний термін дозрівання, високу врожайність та стійкість до хвороб. Сорти винограду поділяються на три категорії: винні (технічні), сушильні та столові.

Виноград

Саджанці столового винограду

Пропонуємо Вам купити саджанці  столового винограду, плоди якого неймовірно ароматні, з м’ясистими ягодами великих розмірів, не приторно солодкі та при цьому не кислі. Сорти цієї категорії вирощуються спеціально для споживання свіжими. За терміном дозрівання, в цій групі виділяться сорти дуже ранні та ранні, середньо-ранні та середні, середньо-пізні та пізні. Проглянувши каталог саджанців винограду, Ви знайдете великий вибір саджанців цієї категорії та зможете замовити будь-який сорт, що буде вам до вподоби. Ми гарантовано доставимо, саджанці винограду поштою в найкращому вигляді. Також є можливість отримати замовлення безпосередньо на складі у місті Харків. Продаж здійснюється від п’яти будь-яких позицій представлених на сайті. Тож купити в Україні саджанці винограду просто, ми Вам в цьому допоможемо!

Саджанці винограду сушильного

Сорти винограду, призначені для сушки, відрізняються високим рівнем цукру (не нижче 20-22%), середньо-кислі, з м’ясистою м’якоттю та ніжною шкірочкою. Це також досить популярні саджанці винограду в Україні. В світі вирощують два види – кишмиш та ізюм. Він відомий своєю поживністю, містить велику кількість вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів. Якщо Ви давно задавались питанням: де купити саджанці винограду сушильного? – можете бути впевнені, що нарешті знайшли найкраще співвідношення ціна-якість.

Саджанці винограду винного (технічного)

Винні сорти культивують в Україні спеціально для виробництва соків, різноманітних алкогольних та безалкогольних напоїв (вина, коньяку, соку та ін.). Їх також називають технічними сортами. Особливість полягає в тому, що його плоди менш м’ясисті, ніж у столового та сушильного, але містять соку значно більше. Зовнішній вигляд грони та ягоди особливого значення не має, як, скажімо, для столового. Головні показники для даної категорії - хімічний та механічний склад, саме вони впливають на якість кінцевого продукту (вина, коньяку, соку). До вашої уваги представлені кращі винні сорти винограду, купити саджанці яких та отримати вичерпну інформацію щодо вирощування, ви з легкістю зможете у нас.

Терміни дозрівання сортів винограду: надраннійдуже раннійраннійранньосереднійсереднійсередньопізнійпізній.

Ми гарантуємо якість своєї продукції, а постійним клієнтам пропонуємо знижки. Наш асортимент постійно розширюється. Тож у Вас завжди є можливість купити щеплені саджанці винограду за найкращою ціною, чудової якості.

Посадка та догляд

Існує декілька способів культивування винограду. Посадка може відбуватися як осінню до перших морозів, так і навесні. Важливо розуміти, що успішне вирощування цієї культури багато в чому залежить не тільки від клімату, рельєфу місцевості та ґрунту. Особливу увагу потрібно надавати захисту рослин від різноманітних хвороб та шкідників.

В інтернет – магазині GreenMarket Ви можете придбати чудові саджанці винограду, ціна та якість яких Вас приємно вразять і Ви неодмінно будете повертатися до нас знову.

Корисна інформація в статтях по догляду за саджанцями винограду:

Правила весняної та осінньої посадки винограду

Осіння обрізка та укриття винограду