Каталог

Купити саджанці винограду з гарантією якості

Рішення купити саджанці винограду в інтернет-магазині ГрінМаркет для їх висадки на своїй присадибній ділянці стане вірним, адже рослини мають відмінну якість.

Винний

Винний

Кішміш

Кішміш

Столові сорти

Столові сорти

Виноград

Виноград – справжнє сховище незамінних для людини мікро- і макроелементів, вітамінів і багатьох інших речовин. Зручно замовити, наділені цілющою силою, саджанці винограду поштою в інтернет-магазині GreenMarket.

Популярні сорти

Багато починаючих виноградарів задаються питанням, які найкращі сорти винограду. Відповісти однозначно на нього не можна, але варто відзначити найбільш популярні сорти винограду. З ранньостиглих з періодом вегетації до 115 днів виділяють:

 • Велес – незрівнянний рожевий красень з пікантним мускатним ароматом, велетенські грони до 3 кг дозрівають на рослих лозах. Сорт стабільний до морозів (до -21°С) і захворювань. Придбати саджанці винограду пропонує наш інтернет-магазин ГрінМаркет.
 • Адлер – чудові зелено-білі півкілограмові грони затишно достигають на потужних рослих лозах. Стабільність до хвороб і морозостійкість (до -24°С) рослини приємно дивують. Купити саджанці винограду в Україні можна через сайт магазину GreenMarket.
 • Юпітер – елегантний аметистовий аристократ з ледь помітним ароматом мускату спочиває на среднерослих лозах, відмінно захищений від захворювань, статичний до морозів (до -27°С). Продажем саджанців винограду в Україні займається спеціалізований інтернет-магазин ГрінМаркет.
 • Перетворення – на ефектних пухких гронах до 2,8 кг достигають великоплідні солодкі рожево-фіалкові виноградини, величні стрункі кущі відрізняються невибагливістю до погодних примх.
 • Захват – високорослі кущі прикрашені величезними гронами з фіолетовими кульками-виноградинами, сорт з міцним імунітетом прекрасно переносить морози (до -25°С). Продаж саджанців винограду в Україні здійснює інтернет-магазин GreenMarket.

З морозостійких сортів з періодом вегетації 150-155 днів можна виділити:

 • Дамські пальчики – медово-бурштинові подовжені ягоди мають чудовий смак, витончена рослина потребує допомоги в опірності до нападу шкідників і хвороб. Замовити саджанці винограду поштою пропонує інтернет-магазин ГрінМаркет.
 • Лідія – на міцних лозах зріють пухкі великі грона з пурпуровими ягодами, які відрізняються соковитістю і характерним ароматом, сорт стабільний до морозів і володіє стійким імунітетом. Купити чубук винограду можна через інтернет-магазин GreenMarket.

Рекомендації по посадці

Вирішивши купити саджанці винограду в Україні, необхідно враховувати кліматичні умови, в яких будуть рости вихованці, тип і якість грунту, а ще рельєфні особливості місцевості, де будуть висаджені кущі. Дотримання даних умов вкрай важливо для отримання цілющого врожаю.

 • Посадку винограду роблять навесні рядами або поблизу будівель на південно-східних, південно-західних схилах, але не в низинах.
 • Небажаними сусідами стануть: дуб, волоський горіх, шовковиця та ягідні чагарники (малина, смородина)
 • Грунтосуміш легка, пухка, повітропроникна, нейтральна - супісок, суглинок, багатий органікою чорнозем.
 • Яма 80х80 см і глибиною 60 см, удобрюють перегноєм і мінеральним комплексом.
 • Відстань між кущами 2-3 м.

Правила догляду

Догляд за виноградом не дуже клопіткий, але вимагає точності і пунктуальності:

 • Поливають кущі до восьми разів за сезон крапельним методом, поєднуючи перший полив з підгодівлею винограду.
 • Мульчують грунт відразу після поливу для заощадження вологи і збагачення органікою.
 • Вносять підживлення винограду позакоренево або ґрунтовим способам мінеральними і органічними добривами двічі за сезон.
 • Регулярну обрізку перед початком вегетації і в разі потреби проводять для кращої врожайності.
 • На зиму кущі вимагають укриття агроволокном, землею, природними матеріалами.

Можливі захворювання

Виноград може бути підданий грибковим інфекціям (мілдью, оїдіум, гнилі), що призводить до втрати врожаю або повної загибелі кущів. Для попередження зараження і лікування необхідна обробка фунгіцидами «Кабрио Топ», «Бодросская суміш». З шкідливих комах найбільшу шкоду наносять філоксера, зудень, боротися з якими можна за допомогою інсектицидів «Рятувальник», «Зелений щит».

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців