Каталог
Каталог саджанців

Купити водні рослини для ставка в Україні

Інтернет-магазин GreenMarket пропонує купити водні рослини для ставка, представлені у великому асортименті.

Латаття

Латаття

Плаваючі рослини

Плаваючі рослини

Прибережні та болотні

Прибережні та болотні

Оксигенатори

Оксигенатори

Водні рослини

Навіщо потрібні водні рослини?

Для штучного ставу або водойми рослини виконують кілька функцій:

 • не дають перегріватися воді;
 • насичують її киснем;
 • перешкоджають розвитку зелених водоростей.

Якщо Ви вирішили створити на ділянці штучне водоймище і насолоджуватися його красою, то необхідно купити рослини для ставка і в цьому Вам допоможе інтернет-магазин ГрінМаркет.

Різноманітність водоростей

Залежно від місця існування все водні рослини діляться на:

 1. Глибоководні – коренева система розташована на дні водойми, листя на поверхні води, квіти на воді або над нею. Це такі представники, як жовта кубушка і німфея, купити яку можна в інтернет-магазині, представлену в різних кольорах від білої до червоної.
 2. Оксигенатори – рослини, що знаходяться під водою, а квіти можуть бути і над водою. Представники цієї групи, наприклад, рдест плаваючий або еподея канадська – водні рослини для ставка, замовлені в ГрінМаркет за доступною ціною, дозволять поліпшити стан води у водоймі.
 3. Прибережні та болотні – відрізняються кореневою системою, якій комфортно в мокрому грунті. Дуже добре себе почувають в цій зоні дербенник іволістний, вахта трилистий і інші. Доставка водних рослин проводиться поштою в упаковках ПКС.
 4. Плаваючі – характеризуються відсутністю кріплень коренів до грунту. Ця група рослин своїм листям захищає водойму від перегріву, а харчується органікою з води. Представники цієї групи: ряска, перистолистник, а також водний гіацинт, купити який можна, зробивши замовлення в GreenMarket.

Водні рослини в ландшафті

Водні рослини в ландшафті ставка повинні виглядати природно і поєднуватися між собою. Існують певні правила оформлення:

 1. Садити потрібно «амфітеатром» – біля води низькорослі і сланкі, наприклад, калужница болотна, ситник сизий далі на збільшення - осока берегова, епімус піщаний. Обов'язково потрібно пам'ятати, що на 1 м² бажано висаджувати не більше двох рослин.
 2. Поєднання кольору і форми, наприклад, відмінно виглядає зелений на тлі рослин з бордовим забарвленням. Яскраві квіти Калюжници або лепехи прекрасно поєднуються з Пушицей рунистою і Ситником сизим.

Створити акцент і оформити загальний фон Вам допоможуть водні рослини, купити які ви можете в ГрінМаркет, де вони представлені за прийнятними цінами.

Посадка і догляд за водними рослинами

Водні представники можна садити двома способами: в грунт ставка і в контейнери. Правила посадки в грунт:

 1. На дно водойми насипати родючий шар товщиною 8 см.
 2. Рослину посадити в грунт і засипати шаром піску 4 см, щоб не розмивався родючий грунт.

Посадка в контейнери більш раціональна, оскільки дає можливість переставляти їх по площі водойми і на зиму прибирати в льох. Етапи посадки:

 1. У ємність для посадки покласти мішковину для захисту грунту від вимивання.
 2. Помістити вибраний екземпляр.
 3. Засипати родючим грунтом (пісок, компост, земля) і утрамбувати. Грунт не повинен доходити до краю контейнера на 4 см.
 4. Зверху насипати гравій від вимивання грунту і для стійкості.

Догляд зводиться до проріджування, прибирання з поверхні залишків старих рослин і обрізки гниючого листя. Теплолюбні види переносять на зиму в льох, решту обрізають під корінь. Навесні рослини з погреба обов'язково обробляють від бактерій і удобрюють.

Розмноження водоростей

Існує кілька способів збільшення кількості рослин:

 1. Насінням – трудомісткий спосіб, застосовують фахівці.
 2. Розподіл куща – екземпляр витягують з контейнера, зрізають стебла, промивають корінь і підрізають. Вирізають молоді пагони з корінням і висаджують в нові ємності. Ділити плаваючі рослини для ставка найпростіше – їх виловлюють із води, відокремлюють пагони і занурюють назад.
 3. Живцювання – навесні нарізають пагони довжиною до 15 см. Черенки садять в контейнери з глинистим грунтом і опускають у воду.
Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців